اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

نکاتی مفید و لازم برای علاقه مندان به زیبایی

نکاتی مفید و لازم برای علاقه مندان به زیبایی

چند نکته مفید برای علاقمندان به زیبایی

شاید با وجود استفاده زیاد از مواد آرایشی و البته هر چه پیشرفته تر شدن محصولات آرایشی، برای بسیاری از افراد زیبایی طبیعی چندان اهمیتی نداشته باشد اما هر چه به صورت طبیعی زیباتر باشید با آرایش نیز زیباتر خواهید شد. هدف آرایش هرچه بیشتر جلوه دادن ریبایی های طبیعی افراد است.برای دیدن برندهای معتبر لوازم آرایش به فروشگاه اینترنتی مراجعه کنید.

 

 • با کرم ضد آفتاب آشتی کنید

بسیاری از نوجوانان که معمولاً طرفدار آفتاب گرفتن نیز هستند از ضد آفتاب استفاده نمی کنند اما این کار برای پوست بسیار مضر است شاید اثرات مخرب آن بر روی پوست همان لحظه نمایان نشود اما در طول زمان شما با زخامت بیش از اندازه پوست و پیری زودرس پوست مواجه می شوید. استفاده از کرم ضد آفتاب در هر شرایطی برای همه مفید است و پوست را جوان و زیبا نگاه می دارد.

 

 • آب جوش و لیمو

هر روز صبح یک فنجان آب جوش و لیمو بنوشید. این کار را به صورت روزمره ادامه دهید. این نوشیدنی سموم بدن شما را دفع می کند و باعث شادابی پوستتان می شود.

 

نکاتی مفید و لازم برای علاقه مندان به زیبایی

 

 • نوشیدن مقدار زیادی آب

آب یکی از مهمترین احتیاجات بدن انسان است و باعث انعطاف، نرمی و آبرسانی پوست می شود. سعی کنید روزی 8 لیوان آب بنوشید. این کار پوستتان را لطیف تر کرده و سموم بدن را دفع می کند و از پدیدار شدن جوش روی پوست جلوگیری می کند.

 

 • تغذیه مناسب

از خوردن فست فود و انواع غذاهای غیربهداشتی یا بیش از اندازه چرب بپرهیزید. توجه کنید که هر چه می خورید روی پوست شما نمایان می شود. به جای خوردن انواع نوشیدنی گازدار انواع آب میوه های طبیعی را انتخاب کنید این کار حتی سلامت بدن شما را در دوران کهنسالی تضمین می کند. به جای انواع غذاهای بیش از اندازه چرب از انواع میوه و سبزیجات استقبال کنید و هر روز چای سبز و اندکی دارچین به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

 

 • ورزش کنید

اگر به صورت روزمره ورزش کنید و بدن شما در تحرک صحیح باشد خون در بدنتان جریان دارد و به وضوح خواهید دید که چقدر زیباتر به نظر خواهید رسید. حتی اگر ورزش می کنید سعی کنید هفته ای 1 بار شنا کنید و روزی 20 دقیقه پیاده روی.

 

 • ویتامین C

هر روز 1 لیوان ویتامین C بنوشید. انواع مرکبات یا نوشیدن قرص های جوشان ویتامین C فرقی ندارد اما به شدت به سلامت پوست و بدن کمک می کند.

 

نکاتی مفید و لازم برای علاقه مندان به زیبایی

 

 • مواد آرایشی به پوست صدمه می زند

  سعی کنید از بهترین مواد آرایشی موجود در بازار استفاده کنید و برای خرید بهترین لوازم آرایش هزینه کنید. با این حال پوست بدون آرایش همیشه سالم تر از پوست فردی است که برای زمان های طولانی آرایش دارد.

 

 • رسیدگی طبیعی به لب ها

 با تغییر فصول لب ها معمولاً خشک شده و ترک می خورند اگر برای این تغییرات چاره ای پیدا نکنید به مرور فرم طبیعی و زیبای لب از بین می رود. از مرطوب کننده های لب استفاده کنید بهتر است مرطوب کننده لب حاوی ضد آفتاب باشد. گاهی لب هایتان را ماساژ دهید، مسواک های مخصوص این کار وجود دارند و البته کرم های اسکراب مخصوص ماساژ لب و از بین برندۀ لایه های پوست مرده روی لب نیز اخیراً به بازار آمده اند وبسیار کار آمد هستند. یکی از بهترین های اسکراب لب را می توانید در محصولات جدید آرایشی برند H&M پیدا کنید.

 

 • رسیدگی به دندان ها

بسیاری به این موضوع مهم بی توجه هستند. دندان ها یکی از عوامل مهم زیبایی هستند. دندان های سالم و سفید جذابیت چهره را چند برابر می کند. به ستاره های سینما یا اشخاص مشهور توجه کنید. همه آنها دندان هایی کاملاً بی نقص دارند که شاید از کودکی اینگونه نبوده است اما به آنها رسیدگی کرده اند. حتماً گاهی به دندانپزشک خود مراجعه کنید و نیز به پاکیزگی و سلامت دهان و دندان خود اهمیت دهید.