اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

شجاعت دو زن در نجات یک مرد از دست خرس (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
شجاعت دو زن در نجات یک مرد از دست خرس (عکس)
این دو زن محجبه موفق شدند یک خرس سیاه را كه در حال خوردن یك مرد بود فراری داده و جان وی را از مرگی وهشتناك نجات دهند. به گزارش ایران ناز جو آزوگار بازرگان ۳۰ ساله ساكن شهر تورنتو برای تعطیلات آخر هفته به كلبه ییلاقی اش در منطقه جنگلی كوچران در شمال ایالت اونتاریو كانداد رفته بود.
وی روی پله های كلبه كوچك خود در حال صرف ناهار بود كه یك خرس سیاه غول پیكر از جنگل خارج شده و به سوی او حمله ور شد. سگ گله آلمانی جو تلاش كرد از صاحبش دفاع كند اما در نبرد با خرس سیاه كشته شد. جو به داخل كلبه اش فراركرد اما خرس با در هم شكستن پنجره داخل شد.
 
شجاعت دو زن در نجات یک مرد از دست خرس (عکس)
 
مرد جوان به بیرون گریخت و در نهایت خرس او را به زمین انداخت و شروع به خوردن او كرد. دو زن ساكن شهر كوچك تیمینز كه با اتومبیل از جاده جنگلی عبور می كردند صحنه حمله خرس به جو را دیدند . آنها با اتومبیل به سوی خرس رفته و بی وقفه بوق زدند.
 
خرس از صدای ناگهانی بوق اتومبیل وحشت كرده و مرد نیمه جان را رها كرد و به سوی جنگل گریخت. دو زن پیكر خونین جو را داخل اتومبیل گذاشته و او را به بیمارستان رساندند. جو آزوگار كه در بیمارستان بستری است، گفت: می توانستم فشار دندان های خرس را روی جمجمه ام احساس كنم. حیوان قسمتی از استخوان جمجمه ام را خرد كرد. نمی دانم این دو زن كه فرشته نجات من بودند از كجا آمدند.
 
شجاعت دو زن در نجات یک مرد از دست خرس (عکس)
 
من زندگی ام را به آنها مدیون هستم و تمام عمر شجاعت آنها را فراموش نمی كنم. مطمئن بودم كه خواهم مرد . خرس در حال تكه تكه كردن گوشت من بود و بدنم را به سوی جنگل می كشید. پلیس ایالتی اونتاریو در بیانیه ای اعلام كرد كه این دو زن با فراری دادن حیوان درنده و انتقال مرد مجروح به بیمارستان لیدی مینتو منطقه كوچران شجاعت و احساس مسئولیت خود را نشان دادند.
 
ایران ناز ، ماموران پلیس و وزارت منابع طبیعی ایالت اونتاریو هنوز در جستجوی خرس آدم خوار هستند. جو آزوگار كه بیش از ۱۲ قسمت از بدنش جراحت شدید برداشته هم اكنون در بیمارستان بستری است اما جانش در خطر نیست.