اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

دستگیر شدن باورنکردنی گوگوش (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
دستگیر شدن باورنکردنی گوگوش (عکس)
به گزارش ایران ناز: پایگاه اطلاع رسانی پلیس :رییس کلانتری ۱۶۱ ابوذر از دستگیری یک کلاهبردار حرفه ای به نام “حجت گوگوش” در جنوب پایتخت طی چند روز گذشته خبر داد و گفت: متهم دارای چندین مورد سابقه کیفری در خصوص سرقت، فرار در مرخصی ، ضرب و شتم عمدی، حمل و نگهداری مواد مخدر نیز می باشد .
 
دستگیر شدن باورنکردنی گوگوش (عکس)

حجت الله مرادی رییس کلانتری ۱۶۱ ابوذر تهران اظهار داشت: طی چند روز گذشته ماموران این کلانتری در راستای اجرای طرح های امنیت محله محور توانستند یکی از متهمان فراری سابقه داربه نام “حجت” معروف به “حجت گوگوش” را که در زمینه کلاهبرداری ،تحت تعقیب مراجع قضایی بود، شناسایی و دستگیر کنند.

این مقام مسوول ادامه داد: با انجام یک سری کارهای اطلاعاتی و کنترل های نامحسوس، مخفیگاه متهم در خیابان ابوذر تهران مورد شناسایی قرار گرفت. وی افزود: ماموران با داشتن مجوز قضایی به منزل این کلاهبردار حرفه ای مراجعه کردند؛ در این خصوص “حجت” که با استفاده از درگیری که خانوادهاش با پلیس ایجاد کرده بود قصد فرار داشت ،با شلیک چند تیرهوایی دستگیر شد.

سرگرد مرادی افزود: در بررسی به عمل آمده مشخص شد متهم دستگیر شده دارای چندین مورد سابقه کیفری در خصوص سرقت، فرار در مرخصی، ضرب و شتم عمدی، حمل و نگهداری مواد مخدر می باشد. رییس کلانتری ۱۶۱ ابوذر تصریح کرد: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد “حجت” هنگامی که در زندان به سر می برده از زندانیان نیز کلاهبرداری می کرده است. وی در خاتمه از تحویل متهم جهت سیر مراحل قانونی پرونده اش به مراجع قضایی خبر داد.