عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

انتخاب و اعلام رنگ مد سال 2017

مجموعه : سبک زندگی
انتخاب و اعلام رنگ مد سال 2017

انتخاب و اعلام رنگ مد سال 2017

 

 

هر ساله موسسه رنگ پنتون ، رنگ شاخص سال را بر اساس معیارهای خاصی انتخاب میکند . به گزارش ایران ناز امسال نیز موسسه پنتون در ایام نزدیک به کریسمس یعنی شروع سال 2017 ، رنگ سال 2017 را انتخاب نموده است . به گزارش ایران ناز معمولا پس از انتخاب رنگ مد سال توسط این شرکت معتبر و مهم ، تمام شرکت های مد در هر عرصه با پیروی از رنگ مد محصولات خود را تطبیق با این رنگ انتخاب می کنند با ما در سایت ایران ناز همراه باشید تا رنگ مد سال 1396 و ( 2017 ) را بشناسید

انتخاب و اعلام رنگ مد سال 2017

 

رنگ مد سال که توسط این موسسه انتخاب شد بنفش است ! نوع خاصی از بنفش که در ادامه ی این مطلب از ایران ناز در مورد آن بیشتر میخوانید . از سال ۲۰۰۰ به بعد موسسه رنگ پیتون رنگ سال هر ساله در ماه دسامبر انتخاب و اعلام می کند. این موسسه رنگ مورد نظر را بر اساس آنچه مردم به دنبال آن هستند انتخاب کرده به طوریکه مردم با استفاده از آن بتوانند پاسخگو نیازهایشان باشند. این رنگ الزاماً رنگ خیلی پرفروش و جذاب بازار مد نیست بلکه رنگی است برای طراحان در تمامی بخش ها که بیان کننده حالت و نگرشی در بخشی از مردم است.

انتخاب و اعلام رنگ مد سال 2017

 

برای تبدیل حال و هوای موجود در جامعه، تیمی شروع به بررسی کرده تا رنگی را که استفاده صعودی در جامعه داشته و در بیشتر بخش ها ی طراحی قابل استفاده باشد را انتخاب کنند. رنگ سال ۲۰۱۷ پنتون ترکیب رنگ یاسی و بنفش است رنگ انتخاب شده به عنوان رنگ سال ۲۰۱۷ پانتون رنگ یاسی و بنفش هستند که نشان از متانت و آرامش می باشند آنچه باید بدانیم این است که هر رنگی معانی ذاتی و سمبلیک مختص به خود را دارد.

 

بنفش گل شاه پسند که امروز در شبکه های اجتماعی اعلام شده به عنوان رنگ سال ۲۰۱۷ و ترکیب دو رنگ آبی و صورتی که هر دو نشان از متانت و آرامش می باشد.رنگ یاسی و بنفش به عنوان رنگ سال ۲۰۱۷ انتخاب شد.موسسه رنگ پیتون برای سال ۲۰۱۷ ترکیب رنگ یاسی و بنفش را انتخاب کرده است.

 

 

مطالب مرتبط:

رنگ مد سال 2016 در هفته مد انتخاب شد (عکس)

 

رنگ مد‌ لاک ناخن در تابستان امسال