اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

حرفهای جنجالی شکیرا در مورد زندگی شخصی اش

حرفهای جنجالی شکیرا در مورد زندگی شخصی اش

حرفهای جنجالی شکیرا در مورد زندگی شخصی اش

 

به گزارش ایران ناز شكیرا، خواننده سرشناس كلمبیایی و همسر جرارد پیكه، مدافع باتجربه بارسلونا مهمان ویژه برنامه دوشنبه شب ال اورمیگرو، برنامه شبكه آنتنا3 تلویزیون اسپانیا بود. او بعد از 8 سال دوباره مهمان این برنامه شد و این اتفاق در شرایطی رخ داد كه شكیرا معمولاً در برنامه‌های تلویزیونی حاضر نمی‌شود ولی از آنجا كه خودش عاشق این برنامه است، پذیرفت تا دوشنبه شب مهمان تلویزیون اسپانیایی‌ها باشد.این خبر باعث خوشحالی زیاد مردم و استقبال آنها از این برنامه شد.

 

بهانه حضور او در این برنامه، معرفی آلبوم جدیدش به نام «ال دورادو» (زرین) بود كه فروش آن از روز جمعه 26 ماه می ‌آغاز شد و در كمتر از 24 ساعت، تبدیل به آلبوم شماره یك iTunes شده.شكیرا در گفت‌وگویش با پابلو موتوس، مجری سرشناس این برنامه، تنها در مورد فعالیت‌های حرفه‌ای‌‌اش در دنیای موسیقی صحبت نكرد و در مورد خانواده و زندگی شخصی‌‌اش نیز به صحبت پرداخت.

 

شكیرا توضیح داد كه همیشه سعی می‌كند تمام بازی‌های بارسلونا را تماشا كند و تا جایی كه بتواند عادت دارد تا برای تماشای بازی‌های خانگی بارسا به سكوهای ورزشگاه نوكمپ برود و در عین حال اعلام كرد كه آنچه باعث شده كه او شیفته و درگیر فوتبال شود، همسرش جرارد پیكه نیست، بلكه پسرش میلان است:

 

«وقتی بارسا بازی دارد، من استرس و سختی می‌كشم ولی كلاً آدم بردباری هستم ولی وقتی پسرم بازی می‌كند، طرفدار سرسخت و یك هولیگان واقعی می‌شوم. میلان دو روز در هفته به كلاس تمرینی فوتبال می‌رود و من تنها مادری هستم كه دائماً روی سكوها در حال جیغ كشیدن هستم. من همیشه این‌گونه تشویق می‌كنم و روحیه می‌دهم و گاهی وقت‌ها انگار یك آشوبگر هستم.» و در عین حال ادامه داد: «میلان فقط به فوتبال فكر می‌كند.»

 

شكیرا در ادامه صحبت‌هایش در مورد نحوه آشنایی‌‌اش با پیكه هم صحبت كرد و یادآوری كرد كه آشنایی این دو در شهر مادرید اتفاق افتاده. هنگامی كه پیكه و سسك با هم بودند و در آن زمان البته صحبتی میان پیكه و شكیرا رد و بدل نشده ولی آنها با هم عكس یادگاری گرفتند. بعد از آن در جام جهانی‌ آفریقای جنوبی، هنگامی كه شكیرا زودتر از كاروان تیم ملی اسپانیا به كشور میزبان سفر كرده بود،

 

پیكه با او تماس گرفته تا تنها در مورد آب و هوای آفریقای جنوبی سؤال كند و از همان زمان سر صحبت میان این دو باز شده.پیكه به شكیرا قول داده كه با اسپانیا به فینال آن جام جهانی‌ می‌رسد تا دوباره او را ببیند‌‌؛ چراكه شكیرا در مراسم اختتامیه جام جهانی‌ به اجرای برنامه می‌پرداخته و همین اتفاق هم رخ داد و آن جام جهانی‌ منجر به آشنایی این زوج سرشناس گردید.