اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

خواهر مایکل جکسون در 50 سالگی مادر شد

خواهر مایکل جکسون در 50 سالگی مادر شد

خواهر مایکل جکسون در 50 سالگی مادر شد

 

به گزارش ایران ناز خواهر مایکل جکسون که اکنون 50 سال سن دارد مدتیست با یک بازرگان قطری ثروتمند ازدواج نموده و ازین ازدواج در سن 50 سالگی باردار شده بود. حالا خبر میرسد این هالیوودی مشهور توانسته در یک زایمان راحت فرزندش را بدنیا بیاورد و حالا مادر شده است . خواهر مایکل جکسون خواننده آمریکایی در سن ۵۰ سالگی برای اولین بار بچه دار شده است

 

به گزارش ایران ناز در بیانیه ای که نماینده خانم جکسون منتشر کرد آمده است که او و شوهرش، وسام المانع، که یک بازرگان قطری است از به دنیا آمدن فرزند خود عیسی “ذوق زده” هستند.در این بیانیه آمده است: “جنت زایمانی راحت و به سلامت داشت و اکنون درحال استراحت است.”

 

گمانه زنی در مورد بارداری خانم جنت جکسون، خواهر مایکل جسکون، ابتدا آوریل گذشته مطرح شد که پس از نیمه کاره رها کردن اجرای تور “آنبریکبل” بود.

 

خواهر مایکل جکسون در 50 سالگی مادر شد

جنت جکسون و همسر قطری اش

 

او پیشتر هنگام خرید وسایل نوزاد در لندن مشاهده شده بود.جنت جکسون اولین چهره مشهوری نیست که در میانسالی بچه دار می شود. هلی بری هنرپیشه برنده اسکار سه سال قبل در سن ۴۷ سالگی فرزند دومش را به دنیا آورد و کلی پرستون همسر جان تراولتا در سن ۴۸ سالگی برای سومین بار زایمان کرد.

 

جینا دیویس دیگر هنرپیشه آمریکایی که شوهرش رضا جراحی ایرانی الاصل است دو بار در سن ۴۶ و ۴۸ سالگی بچه دار شد. او در زایمان دومش دوقلو به دنیا آورد.با این حال این گروه در مقایسه با مسن ترین مادران دنیا جوان هستند.حداقل سه زن در هند هستند که ادعا می کنند در سن ۷۰ سالگی یا بیشتر بچه دار شده اند.

 

در ماه اکتبر گذشته هم یک زن اسپانیایی به نام لینا آلوارز در سن ۶۲ سالگی بچه دار شد

 

مطالب مرتبط:

 

تصمیم باورنکردنی خواهر مایکل جکسون جنجالی شد

 

کارهای عجیب و غیر عادی دختر مایکل جکسون