عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

تقاضای بی رحمانه پسر شیاد از دوست دخترش!!

مجموعه : مجله خبری روز
تقاضای بی رحمانه پسر شیاد از دوست دخترش!!

پسر شيادي پس از برقراري رابطه دوستي خياباني با دختران طعمه هاي خود را مورد آزار و اذيت قرار مي داد و از اين عمل خود مخفيانه فيلم تهيه مي کرد و از آن ها با تهديد به انتشار فيلم مبالغي را اخاذي مي کرد که با شکايت يکي از طعمه هاي خود شناسايي شد.

دختر جوان با مراجعه به پليس فتا اعلام داشت که از سوي جواني اغفال شده است و پسر شياد با تهديد به انتشار فيلم وي درخواست دو ميليون تومان پول را کرده که دختر اعلام کرده است توان پرداخت اين مبلغ را ندارد که دوست پسر وي با بي شرمي تمام اعلام کرده است به من ربطي ندارد کليه ات را بفروش و پول به من بده و گرنه فيلم تو را در اينترنت پخش خواهم کرد و وقتي متهم اقدام به قراردادن يکي از اين فيلم ها در فضاي مجازي مي کند مأموران پليس فتا بلافاصله پس از در جريان قرار دادن قاضي رضازاده (قاضي ويژه جرايم رايانه اي) دستورات قضايي لازم براي دستگيري متهم را کسب مي کنند.

مأموران به دختر مي گويند دوباره با جوان شياد تماس بگيرد و بگويد 400 هزار تومان براي تو آماده کرده ام و قرار صوري در يکي از پارک هاي شهر مشهد بگذارد.  مأموران پليس فتا موفق شدند متهم را در زمان حضور در محل قرار غافلگير و دستگير کنند. پرونده پس از انتقال به شعبه مبارزه با جرايم رايانه اي توسط قاضي پرونده رسيدگي شد. در ادامه مأموران با کسب دستور قضايي، سيستم رايانه متهم را مورد بازرسي قرار دادند که از آن چهار فيلم مشابه کشف شد