اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دستگیری باند آدم خوار در کرج!!!

مجموعه : مجله خبری روز
دستگیری باند آدم خوار در کرج!!!

خبر دستگیری باند آدم خوار در کرج بازتاب گسترده ای در پی داشت.

 

«سرهنگ محمد علي صفايي» افزود: اعضای باند اراذل و اوباش معروف به آدمخوار که با تخریب مغازه ها ، درگیری و برهم زدن نظم عمومی ساکنان منطقه شاهین ویلای کرج، آرامش اهالی را به مخاطره افکنده بودند از سوی ماموران پلیس امنیت عمومی استان البرز دستگیر شدند .

 

اين مسئول گفت : در پی ایجاد درگیری، قمه کشی، عربده کشی ، اخلال در نظم عمومی و تخریب یک باب مغازه چلوکبابی در شاهین ویلا کرج از سوی اعضای باند اراذل و اوباش به سرکردگی «ک» معروف به آدم خوار و نوچه‎هایش پیگیری موضوع و دستگیری این افراد در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

 

وی افزود:تحقیقات نامحسوس براي شناسایی مخفیگاه متهمان ادامه داشت تا اینکه ماموران اطلاع یافتند که به علت درگیری لفظی عده‌ای از اراذل و اوباش در قهوه خانه ای در آتشگاه باغستان هواداران آنها که از نوچه های باند اراذل و اوباش آدمخوار هستند براي فراری دادن دوستان خود به قهوه خانه مورد نظر مراجعت کرده اند.

 

سرهنگ صفایی ادامه داد: ماموران بلافاصله جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند که مشخص شد اعضای باند اراذل و اوباش با بر هم زدن نظم عمومی، تخریب مغازه، عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت اقدام به ضرب و جرح صاحب قهوه خانه و تعدادی دیگر از افراد کرده و سپس متواری شده اند.

 

رئیس پلیس امنیت و عمومی استان البرز گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد لحظه به لحظه تحرکات آنها، در نهایت مخفیگاه سردسته باند آدمخوار و دو نفر از نوچه‌هایش که عاملان اصلی درگیری و قمه کشی بودند در منطقه حیدرآباد شناسایی شد و همگی آنها که چهار نفر بودند طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.