اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

یادداشت نیوشا ضیغمی درباره شایعه همکاریش با مهران مدیری

یادداشت نیوشا ضیغمی درباره شایعه همکاریش با مهران مدیری
نیوشا ضیغمی بازیگر فیلم‌های «دموکراسی تو روز روشن»، «اخراجی‌ها 2» درمورد شایعه همکاری با مهران مدیری توضیحاتی داد.
به گزارش خبرآنلاین، متن کامل یادداشت این بازیگر درمورد همکاری با مدیری را در زیر می‌خوانید.
چند روزی است بازار سی‌دی‌های غیر مجاز دوباره داغ شده و فیلمی از گروه کارهای مهران مدیری و دوستانش دست به دست می‌چرخد و ماجرایش شده نُقل نَقل مجالس. سوای اینکه مثل باقی هنرمندان و هنردوستان با هرگونه کپی‌برداری بدون اجازه از اثری مخالف هستم و البته کاری با موضوع این نمایش و اثر ندارم و به نوبه خودم این عمل غیراخلاقی را محکوم می‌کنم دیروز با اتفاقی روبه‌رو شدم که نشد در مقابل آن صحبتی نداشته باشم.
 
مشغول فیلمبرداری کار جدیدی هستیم که یکی از عوامل تدارکات پشت صحنه پیش من آمد و گفت: «خانم ضیغمی فیلمی که با مهران مدیری بازی کرده‌اید را کپی کرده‌اند و دست فروش‌ها دارند می‌فروشند.» از شنیدن این ماجرا خیلی تعجب کردم چون هنوز افتخار همکاری با گروه آقای مدیری را نداشته‌ام، اما وقتی ماجرا را جویا شدم دیدم که این سی‌دی‌های غیرمجاز به همراه عکس من روی لیبل آن به صورت وسیعی در سطح شهر پخش شده و همه دارند از این ماجرا حرف می‌زنند و انگار فقط خودم نمی‌دانم که در این فیلم بازی کرده‌ام!
از طرف دیگر چند روزی است که از این طرف و آن طرف شنیده‌ام که یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای درباره همکاری من با جشنواره‌ای خارج از ایران تبلیغاتی را شروع کرده. لازم است اینجا اشاره کنم که اینجانب اگر بنای شرکت در جشنواره‌ای آن هم در خارج از ایران را داشته باشم قطعا جایی می‌روم که مورد تایید مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  قرار گرفته باشد و سینماگران دیگر ایرانی هم در آن حضور داشته باشند.
خلاصه اینکه اینها را نوشتم تا بگویم این روزها چه چیزهایی که آدم نمی‌شنود و به چشم نمی‌بینید. چیزهایی که حتی خودش را هم در آن سهیم کرده‌اند در حالیکه تو بی‌خبر از همه جا در گوشه‌ای دیگر مشغول فعالیتی دیگر هستی و حواست هم به این ماجراها نیست. کاش کمی به خودمان بیاییم و به جای حاشیه‌سازی و دنبال این طور ماجراسازی‌ها بودن به اصل ماجرا بپردازیم و هوای کار اصلی خودمان را داشته باشیم. کاش…