عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

یك روش ساده و قانونی برای كاهش هزینه موبایل

یك روش ساده و قانونی برای كاهش هزینه موبایل
نرم افزار های چت موبایل که توسط شرکت های مختلف تولید می شنود ، هزینه های برقراری ارتباط با دوستان را می تواند به شدت کاهش دهد.

با توجه با اینکه هزینه برقراری ارتباط اینترنتی توسط تلفن های همراه با محاسبه حجم اطلاعات رد و بدل شده (Kbps) انجام می گیرد و نه زمان ارتباط با اینترنت و حجم بسیار اندک اطلاعاتی که توسط این نرم افزار ها مبادله می گردد ، استفاده از این نرم افزار ها می تواند جایگزین مناسبی برای ارتباطات متنی مانند سرویس sms باشد.

از میان انبوه نرم افزار های چت موبایل ، نرم افزار Ebuddy به دلیل حجم کم و میزان مصرف اندک منابع تلفن همراه (حافظه و پردازش) گزینه مناسبی جهت استفاده می باشد.

با وجود اینکه نرم افزار های دیگری مانند Nimbuzz که قابلیت های مختلفی مانند امکان چت در گروه های مختلف ، مدیریت  حساب کاراتر و … را به کاربرانشان می دهند اما استفاده از این نرم افزار ها منابع بیشتری را از گوشی های تلفن همراه و شبکه مصرف می کنند و استفاده از این نرم افزار ها را با چالش مصالحه کاربر روبرو می سازد.

جهت استفاده از این نرم افزار ها می توانید از طریق تلفن همراه خود وارد وب سایت این نرم افزارها شوید و با دانلود و نصب آن ، لیست دوستان خود در حساب های مختلفی مانند Gmail,Yahoo,aim,Facebookو… را به Add List خود اضافه کنید.

حال پس از ارتباط چند ساعته زنده با دوستان خود ، هزینه ای معادل هزینه ارسال چند پیام کوتاه می پردازید!