عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

زن شیرازی در اثر جنون خانواده خود را کشت

مجموعه : مجله خبری روز
زن شیرازی در اثر جنون خانواده خود را کشت

پلـيس شيراز رسيدگي به ماجــرايـي را در صفاشهر آغاز كرده كه در آن زني شوهرش را در حالي كه خواب بوده به قتل رسانده و به دو فرزندش هم حمله كرده است. اين اتفاق در حالي روي داده كه زن ضارب پس از مداوا در بيمارستان به زندان انتقال يافته است. اين اتفاق در حالي افتاد كه گفته مي‌شود ليلا 43 ساله سابقه اختلالات رواني شديد و بستري را داشته و فرزندان وي كه مورد حمله مادر در آن شب قرار گرفتند نيز ادعا كرده‌اند كه مادرشان دچارجنون شده است.

حدود ساعت چهار صبح 20 خردادماه امسال اورژانس شهر صفاشهر استان شيراز طي تماسي از ضرب و جرح در يك خانواده باخبر شد. اورژانس بعد از حضور با 4 نفر از اعضاي خانواده‌يي روبه‌رو شد كه پدر آنها بر اثر ضربه مغزي فوت كرده بود و دو دختر و مادر خانواده زخمي شده بودند.
با گزارش اورژانس به كلانتري مركز اين شهرستان، ماموران پليس متوجه شدند با يك پرونده قتل خانوادگي مواجه هستند. بر اساس تشخيص اوليه تيم پزشكي، ليلا در بيمارستان صفاشهر بستري شد. او علاوه بر آنكه تعادل رواني نداشت خودش نيز دچار جراحت‌هايي شده بود. مينا و سارا دو دختر 16 و 18 ساله هم كه جراحت و حال بدي داشتند مورد مداوا قرار گرفتند و جسد پدر آنها به پزشكي قانوني منتقل شد.

سارا، دختر بزرگ خانواده بعد از اينكه حالش به شرايط متعادل‌تري رسيد به پليس گفت: من و خواهرم در اتاق خوابيده بوديم كه با صداي فرياد از خواب بيدار شديم. اول جرات نكرديم از اتاق بيرون برويم فكر كردم پدر و مادرم دعوايشان شده. ناگهان احساس كردم مادرم حالت عادي ندارد.
اين دختر 18 ساله در تشريح وقايع آن شب افزود همه‌چيز به حالت اوليه برگشت. پدرم خوابيد اما من هنوز نگران بودم كه ناگهان متوجه شدم مادرم به سمت پدرم رفت و با شيئي كه دستش بود محكم به سر او زد. ترسيده بودم. مادرم به طرف اتاق دويد و به خواهرم حمله كرد. محكم گلوي مينا را فشار مي‌داد و مي‌خواست خفه‌اش كند. سارا همچنين گفت: در اين حال خواستم جلويش را بگيرم و با زد وخوردي كه بين‌مان پيش آمد هردو زخمي شديم.

تنها كاري كه از دستم بر مي‌آمد اين بود تا سريعا با اورژانس تماس بگيرم. مادرم قرص‌هاي آرام بخش مصرف مي‌كرد و سابقه بستري در بيمارستان رواني داشت. فكر مي‌كنم جنون به او دست داد زيرا از قبل مشكلات رواني بسياري داشت. هنوز فكر مي‌كنم كه تمام اين ماجراها را در خواب مي‌بينم و ممكن است هرلحظه از خواب بيدار شوم و همه‌چيز مانند گذشته باشد.
با اظهارات شاهدان اين حادثه و با انتقال جسد مقتول به پزشكي قانوني، پرونده براي بررسي‌هاي بيشتر به اداره آگاهي فرستاده و ليلا متهم اين پرونده نيز پس از مداوا در بيمارستان و تحقيقات لازم و آزمايشات مبني بر اينكه جنون آني او را به اين قتل واداشته است يا نه، به زندان منتقل شد.