اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

ازدواج یک عرب میلیارد با خواهر مایکل جکسون

مجموعه : مجله خبری روز
ازدواج یک عرب میلیارد با خواهر مایکل جکسون
جانت جکسون، خواهر مایکل جاکسون تصمیم دارد سال آینده با نامزد میلیاردر قطری خود یعنی وسام المانع در دوحه پایتخت قطر ازدواج کند. به گزارش ایران ناز به نقل از تلویزیون العربیه به نقل از مطبوعات آمریکا این ستاره پاپ و نامزدش تصمیم دارند در پایان سال 2013 در شهر دوحه، زادگاه داماد وارد قفس طلایی شوند و به این مناسبت مراسم مجللی را برگزار کنند.

بر اساس این گزارش حدود 500 میهمان برای شرکت در مراسم عروسی از نقاط مختلف جهان دعوت شده اند و مبلغ 3 میلیون دلار برای این منظور هزینه خواهد شد و داماد قطری به هر کدام از میهمانان یک ساعت رولکس به ارزش 10 هزار دلار هدیه خواهد داد. گفتنی است که جانت جاکسون حدود 10 سال از وسام المانع بزرگ تر است . آنها از تابستان سال 2012 رابطه خود را آغاز کرده اند.

جانت پیشتر در اظهاراتی این اختلاف سن را بی اهمیت بر شمرده و گفته بود تا زمانی که احساس خوشبختی می کند، هیچ چیز نمی تواند مانع ارتباط وی با مردی جوان تر از خود شود. جانت که قبلا به مدت 7 سال با جرمن دبری، تولیدگر موسیقی در ارتباط بود می گوید: مادرم به من و برادرانم آموخته است که در زندگی انسان ها، سن تنها رقمی است که نشانگر میزان سطح فکر شماست و اهمیت دیگری ندارد.