اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

یک خبر جنجالی درباره ی ماکروسافت

مجموعه : مجله خبری روز
یک خبر جنجالی درباره ی ماکروسافت
هم‌اکنون بلومبرگ گزارش داده است که هیئت مدیره مایکروسافت گزینه‌های موجود برای تصاحب سمت مدیرعاملی را به دو نفر کاهش داده است که شامل مولالی و نادلا است. بیتس و الوپ نیز به‌عنوان گزینه‌های جایگزین در نظر گرفته شده‌اند اما رقابت اصلی بین مولالی و نادلا است.

به‌نظر می‌رسد مولالی به‌عنوان گزینه‌ی مورد علاقه‌ی استیوبالمر بر صندلی ریاست تکیه بزند تا گزینه‌ی داخلی موردنظر برای در اختیار گرفتن این پست، آماده شود. اما کمپانی خودروسازی فورد تمامی شایعات موجود حول مدیرعامل خود را تکذیب می‌کند. از‌این‌رو سخن‌گوی فورد در این مورد چنین اظهار نظر کرد: قرار نیست پس از انتصابات انجام شده در آذرماه سال گذشته تغییری در مدیریت فورد ایجاد شود. آلن تمرکز خود را روی کمپانی فورد قرار داده است و ما علاقه‌ای به توجه به این شایعات نداریم.

با وجود شایعات موجود، بازهم الوپ به‌عنوان یکی از گزینه‌های بالقوه مطرح است، بطوریکه وی در نظر دارد با رسیدن به سمت مدیریت‌عاملی تغییراتی را در سیاست‌های کاری مایکروسافت انجام دهد. استراتژی الوپ افزایش فروش نرم‌افزار آفیس به‌جای استفاده از آن برای بالا بردن فروش تبلت‌ها و پی‌سی‌ها است، بطوریکه الوپ در نظر دارد آفیس را با قدرت بیشتری وارد iOS و اندروید نماید.

 
بلومبرگ قبلا نیز اعلام کرده بود الوپ در نظر دارد تا برخی از بازوهای مایکرسافت را به فروش برساند که شامل فروش بخش طراحی و تولید کنسول بازی مایکروسافت یعتی ایکس‌باکس و همچنین تعطیلی کامل سرویس جستجوی ردموندی‌ها، یعنی بینگ است. اما گویا نفوذ این دو سرویس در سایر خدمات و بدنه‌ی مایکروسافت در نظر گرفته نشده است شما چه فکر میکنید.

بیل‌گیتس نیز با اذعان به حساس بودن جایگاه مدیریت عاملی مایکروسافت، خبر از انجام تحلیل‌ها و بررسی‌های زیادی روی گزینه‌های خارجی و داخلی برای تصاحب این سمت داد. بالمر برای 13 سال مایکروسافت را هدایت کرده است،

 
اما همانطور که خود استیو بالمر نیز به این واقعیت اعتراف کرده است، مایکروسافت برای ورود به حوزه‌ی جدید فناوری نیاز به شخصی دارد تا تغییرات مورد نیاز را با سرعت بیشتری انجام دهد. بالمر طی نه ما آینده بازنشسته خواهد شد، از‌این رو تلاش‌ها برای یافتن گزینه‌ی موردنظر برای تصدی سمت مدیرعاملی شتاب بیشتری گرفته است.