اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کثیف و احمقانه ترین رکورد با کشتن 2746 نفر!! (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
کثیف و احمقانه ترین رکورد با کشتن 2746 نفر!! (عکس)
به گزارش ایران ناز یک گروهبان ارتش آمریکا که در جنگ عراق خدمت کرده ، با کشتن 2 هزار و 746 نفر، رکورد کشتار توسط یک نفر را در تاریخ آمریکا شکسته است. دیلارد جانسون نظامی آمریکایی به خاطر خوش خدمتی در ماموریت های ارتش این کشور در عراق تا کنون 37 مدال دریافت کرده است.
نام جانسون به خاطر شمار جنایاتی که در ارتش آمریکا مرتکب شده در تاریخ ایالات متحده ماندگار شده است. این نظامی سابق به نیویویک پست گفت در مدت خدمتش در ارتش آمریکا 2 هزار و 746 نفر را به بهانه های مختلف هدف قرار داده است. وی که از کودکی علاقه شدید به کشتن با تفنگ داشته، از سال 1986 وارد ارتش آمریکا شده و در سال 2003 به عراق اعزام شده است.
 
کثیف و احمقانه ترین رکورد با کشتن 2746 نفر!! (عکس)
قرار است طی روزهای آینده کتاب خاطرات جانسون از کشتار مردم عراق منتشر شود. وی در بخشی از این کتاب مدعی شده است: در زمان کشتن این افراد به شکستن رکورد فکر نمی کردم. من زمانی که لازم بود، می کشتم و خشن می شدم اما زمانی که لازم بود، ملایمت به خرج میدادم.
 
در حال حاضر این نظامی 48 ساله به همراه همسر و چهار فرزندش در فلوریدا زندگی می کند و به گفته خودش هیچ احساس گناهی به خاطر کشتن این همه انسان ندارد. جانسون در زمان خدمت در هنگ زرهی ارتش آمریکا در عراق به خاطر استنشاق بخارهای رادیواکتیوی ناشی از شلیک گلوله های ضدزره دچار نوعی سرطان خونی شده و هم اکنون مشغول مداوای این بیماری است.