اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کشف کلید های گمشده با این موبایل

کشف کلید های گمشده با این موبایل
شرکت فنلاندی سازنده تلفنهای هوشمند اعلام کرد که دستگاه های نوکیا به زودی از فناوری برخوردار می شوند که می توانند به مردم در یافتن اجسام گم شده یا جا به جا شده چون کلید اتومبیل و حتی خود اتومبیلشان کمک کند.

شرکت نوکیا در نظر دارد یک حسگر مجاورت در تلفنهای هوشمند لومیای خود نصب کند که بتواند به کاربران در یافتن اجسام کمک کند.

این حسگر می تواند برچسب تعیین شده اجسام مختلفی چون اتومبیل، دوچرخه، کلید، کیف پول زنانه و مردانه را شناسایی کند
 
و پس از آن با استفاده از بلوتوث نسخه ۴٫۰ و NFC ( ارتباطات حوزه نزدیک) کاربر را به سمت شی مورد نظر هدایت کرده و حتی هنگامی که به نقطه دقیق نزدیک شدید یک علامت صوتی منتشر کند
.
این برچسبها دستگاه های مربع شکل کوچکی هستند که به اجسام متصل می شوند این برچسبها دارای باطریهایی هستند که دست کم ۶ ماه کار می کند..

رده محصولات لومیا به عنوان تلفنهای هوشمند تولید شده توسط شرکت نوکیا گفته می شود که جدیدترین دستگاه آن مجهز به فناوری بلوتوث ۴٫۰ در هفته های آتی وارد بازارهای فروش می شوند.

جدیدترین لومیای معرفی شده توسط شرکت فنلاندی نوکیا، با عنوان لومیا ۱۰۲۰ مجهز به دوربینی با وضوح تصویر ۴۱ مگاپیکسل است بسیار جالب است.

این گوشی هوشمند که مجهز به سیستم عامل ویندوز فن ۸ است، دارای اپتیک ۶ لنزی از نوع کارل زایس است که به یک فلش عکاسی تجهیز شده است .
 
دارای ده‌ ها قابلیت منحصر به فرد در حین عکاسی است که در آن میان می توان به مقابله با لرزش دست و تنظیمات دستی عکسبرداری اشاره کرد.