اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

نصب درایوهای USB بدون درایور مخصوص

نصب درایوهای USB بدون درایور مخصوص
یکی از مشکلاتی که در بین کاربران ویندوز ویستا بسیار شایع است عدم نصب درایورهای سخت افزارهای مختلف بر روی ویندوز است. به طوریکه کاربران حتی گاهی به این علت مجبور میشوند مجدد به ویندوز XP کوچ کنند. اما اگر سخت افزار شما از نوع USB درایو است و از درگاه USB برای اتصال آن استفاده میکنید و با مشکل عدم کارکرد درایور روبرو هستید دیگر نگران نباشید!

چرا که با استفاده از ترفندی که هم اکنون به شما معرفی خواهیم کرد میتوانید بدون نیاز به درایور مخصوص و تنها از طریق خود ویندوز ویستا درایور سخت افزار مورد نظر را بر روی ویندوز نصب کنید. همچنین اگر به هر دلیلی درایور اصلی USB درایو خود را گم گرده اید باز هم این ترفند مشکل شما را حل خواهد کرد.

بدین منظور:


سخت افزار خود را به درگاه USB متصل کنید.خواهید دید که پنجره Found New Hardware پدیدار میگردد.اکنون گزینه اول یعنی Locate and install driver software را انتخاب کنید.در صفحه بعدی بر روی I don’t have the disk. Show me other options کلیک کنید.سپس گزینه Browse my computer for driver software را انتخاب کنید.حال بایستی دقت کنید که ویندوز ویستای شما 32بیتی است یا 64 بیتی.اگر 32 بیتی است در قسمت Search for driver software in this location آدرس زیر را وارد نمایید:
C:WindowsSystem32DriverStoreFileRepository

و اگر ویندوز شما 64 بیتی است این آدرس را وارد کنید:


C:Windowswinsxsدقت کنید در مسیر بالا ، منظور از C درایوی است که ویندوز در آن نصب است. پس اگر ویندوز ویستای شما در درایوی دیگر نصب شده آن را به جای C قرار دهید.سپس بر روی دکمه Next کلیک کنید تا به مرحله ی بعد برود.بعد از چند لحظه پنجره ای نمایش داده میشود که بایستی گزینه Install this driver software anyway را انتخاب کنید.کار تمام است و درایور شما با موفقیت و بدون دردسر نصب شده است.