اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

اقدام جالب برنده ی جایزه 200 میلیون تومانی بانک

اقدام جالب برنده ی جایزه 200 میلیون تومانی بانک

اقدام جالب برنده ی جایزه 200 میلیون تومانی بانک

 

در مراسم قرعه‌کشی جایزه دو میلیارد ریالی جشنواره خانوادگی من، تو، ما بانک تجارت که روز یکشنبه سیزدهم اردیبهشت ماه برگزار شد عباس مرجانی مشتری شعبه پارک شهر تهران (کد 066) برنده خوش شانس این جایزه ارزنده شد .

 
به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، این مشتری خیراندیش در گفتگویی ضمن تشکر از بانک تجارت و روند برگزاری این جشنواره، جایزه دو میلیارد ریالی خود را به منظور تامین جهیزیه جوانان نیازمند به ستاد تامین جهیزیه حضرت زینب (س) اهداء کرد.

وی که مدیریت یکی از بزرگترین واحدهای صنعتی تولیدکننده شیرآلات خانگی در کشور را بر عهده دارد مهمترین هدفش از همکاری با بانک تجارت را توسعه فعالیتها به منظور تامین رزق حلال برای هموطنان عنوان کرد .

بانک تجارت به منظور تشویق هموطنان و مشتریان به استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک، طی دو سال اخیر با برگزاری سه جشنواره متوالی “یلدا تا نوروز”، “تابستانه” و “من، تو، ما” جوایز مختلفی همچون کمک هزینه 350 میلیون ریالی سفر به جام جهانی 2014 برزیل، جایزه 400 میلیون ریالی سفر و صدها جایزه تبلت را به مشتریان و شرکت کنندگان در این جشنواره اعطاء کرد.

جایزه ویژه دو میلیارد ریالی (200 میلیون تومانی) این جشنواره‌ها نیز طبق اعلام قبلی بین شرکت کنندگان در این جشنواره ها که موجودی خود را تا 17 فروردین 1394 حفظ کرده بودند طی قرعه کشی روز سیزدهم اردیبهشت ماه به عباس مرجانی اختصاص یافت.

گفتنی است با توجه به استقبال هموطنان از جشنواره‌های مذکور و دستیابی به هدف مورد نظر در خصوص ترویج استفاده از خدمات نوین بانکداری الکترونیک، بانک تجارت در نظر دارد دوره‌ جدید این جشنواره را با جوایز متنوع برگزار کند که جزئیات آن در خبرهای آینده اعلام می‌شود.