اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

به اندازه کافی بخوابید مهم است

به اندازه کافی بخوابید مهم است
اگر در طول شب به اندازه کافی نخوابیده باشید، دور چشم تان سیاه، پف کرده و زشت می شود. خواب کافی باعث سر حال بودن وضعیت عمومی بدن می شود. اگر دیگران با دیدن شما فوری به خسته بودن تان اشاره می کنند، حتما دور چشم های تیره و پف آلودتان را دیده اند.
 
هر قدر هم که کار و فعالیت داشته باشید، سلامتی تان در درجه اول اهمیت است. قبل از خواب سعی کنید به چشم هایتان با چند روش بی خطر مثل گذاشتن برش های خیار خنک، استراحت بدهید تا خستگی کار روزانه از بین برود.

چربی را از رژیم غذایی تان حذف نکنید

هر قدر هم که دور چشم تان چروک شده باشد، برای جلوگیری از چروک های بیشتر هیچ گاه دیر نیست. اگر دائم رژیم می گیرید و از روغن کمی برای غذا درست کردن استفاده می کنید یا سعی می کنید همه چیز را آب پز بخورید، بدون اینکه بدانید چین و چروک های صورت تان را بیشتر کرده اید. اگر وزن تان خیلی کم است سعی کنید

 
مختصری اضافه وزن پیدا کنید و هیچ گاه چربی ها را به طور کلی از رژیم غذایی تان حذف نکنید. پوست دور چشم جزو نازک ترین پوست ها در تمام بدن است و پوست عمومی بدن هرچه خشک تر باشد، چین و چروک ها زودتر پدیدار می شوند. سعی کنید
 
همیشه دور چشم تان را مرطوب و چرب نگه دارید. ویتامین C و A اثری معجزه گر روی پوست دارند و استفاده مرتب از آنها در طول روز و شب نتایجی باورنکردنی خواهد داشت این را که می دانید.