وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

سفر نوروزی به آبگرم خلیل آباد (عکس)

سفر نوروزی به آبگرم خلیل آباد (عکس)

وجود آثار و جاذبه هاي زياد به واسطه آب و هواي خوب در شمال خليل آباد از جمله پارک جنگلي که يکي از پارک هاي منحصر به فرد در استان با گونه هاي مختلف از درختان است و نيز وجود منطقه سرسبز و کوهستاني، اين شهرستان را به نگيني سبز تبديل کرده است.

 

سفر نوروزی به آبگرم خلیل آباد (عکس)

آبگرم خليل آباد با مناظر زيبا يکي ديگر از جاذبه هاي گردشگري در شهرستان است که اين آبگرم معدني و طبيعي همه ساله مسافران زيادي را براي استفاده از اين مکان جذب مي کند. شهرستان خليل آباد از لحاظ مراکز گردشگري از جاذبه زيادي برخوردار است.

 

در دشت کوير اين شهرستان که در دهستان کوير واقع شده سطح وسيعي براي گردشگري مهيا شده است و براي کساني که دوستدار طبيعت هستند، مکان بکري خواهد بود.يخدان گلي و مسجد تاريخي خليل آباد نيز از اماکن ديدني شهرستان به شمار مي رود که پذيراي ميهمانان و گردشگران مذهبي است.

 

يخدان گلي زماني محل تأمين يخ و آب سرد اهالي بوده است و از اين مکان در فصل گرما، آب سرد و گوارا تهيه مي کردند. اين مکان هم به مسافران نوروزي پيشنهاد مي شود. در ايام نوروز با توجه به مديريت فرماندار شهرستان و ساير دستگاه ها، خدمات لازم براي مسافران تدارک ديده شده و در ورودي هاي شهر، با نصب چادر و بنر ضمن خيرمقدم به آنان، مکان هاي ديدني و مذهبي معرفي شده است.

 

سفر نوروزی به آبگرم خلیل آباد (عکس)

پرده خواني خليل آباد در رديف آثار مذهبي و معنوي کشور
در خليل آباد هم اکنون ۴ امام زاده داريم که ۲ امام زاده شامل امام زاده حسن(ع) روستاي ميرآباد و ديگري امام زاده قاسم(ع) روستاي ارغا و نيز پرده خواني اين شهر جزو آثار ملي و مذهبي کشور به ثبت رسيده و اين امام زادگان مأمني براي ارادت به خاندان اهل بيت(ع) به شمار مي رود. در روستاي جابوز از توابع اين شهرستان آرامگاه ۲ بي بي  به نام هاي بي بي حور و بي بي نور مکاني بسيار مصفا براي مسافران است.