وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

اخبار صمیمانه به سبک ایرانی ها (طنز)

اخبار صمیمانه به سبک ایرانی ها (طنز)

خبرهای صمیمانه به سبک و روش ایرانی

 

چند وقتی است که خبرگویی به شیوه صمیمانه رایج شده و همراه تمام دنیا در ایران نیز اجرا می‌شود. نسخه ایرانیزه شده این جنس از خبرگویی در ایران کمی متفاوت و خاص است. مجری خبر همیشه در حالی خبر را شروع می‌کند که انگار تا چند ثانیه قبلش از شدت خنده روی زمین غلت می‌زده و در زمان روایت اخبار به شکل عجیبی خوشحال است. اما نکته مهم اخبار صدا و سیمای ما فرم گفتاری آن نیست  بلکه محتوای اخبار است. حتما مستحضر هستید که مهم ترین ویژگی اخبار تلویزیون ما بیطرفی آن است! و همچنین همان طور که می‌دانید در آخرین نظرسنجی، اخبار صدا وسیمای ایران از لحاظ صحت در رتبه نخست کشورهای جهان قرار داشته است. به نسخه شبیه سازی شده یکی از اخبار شبانگاهی خودمان در ادامه توجه کنید.

 

مجری: سلام، به اخبار شبانگاهی ما خوش آمدید. افزایش جرم و خشونت و کودک آزاری در غرب! کودک 16 ساله‌ای در سوئیس ساعت‌ها مورد کودک آزاری قرار گرفته. پلیس محلی زوریخ هنوز اطلاعات کاملی از این واقعه نداده، ولی این طور که از شواهد پیداست کودک بیچاره ساعت‌ها در خانه تنها مانده!

 

دبه کردن طرف آمریکایی و استفاده از حیله و نیرنگ در مذاکرات هسته‌ای و بی شعوری طرف آمریکایی نفهم! بازهم یک بار دیگر طرف آمریکایی این بار به شکلی دیگر در مذاکرات دبه کرد! این طرف آمریکایی که نه تنها دوست نداشت نامش فاش شود بلکه چیزی هم نگفت! روزنامه‌های محلی پولمن در ایالت واشنگتن این موضع‌گیری را عجیب‌ترین موضع گیری آمریکا در 100 سال اخیر دانسته‌اند، طوری که کارشناسان و اساتید دانشگاه این موضع گیری را احمقانه تلقی کردند! این موضع گیری‌ها در حالی شدت گرفته که مذاکرات هسته‌ای در حساس‌ترین زمان خود قرار داشته و طرف ایرانی هم به شکل عجیبی به این مذاکرات امیدوار است!

 

سگی که نزدیک بود طعمه گربه شود! (در تصویر یک سگ و گربه می‌بینیم) در ایالت کانکوناتاتا در جنوب اندونزی یک سگ نگون بخت (در تمام مدت مجری خنده پنهان دارد) این بار در چنگال گربه‌ای بازیگوش قرار گرفته و اگر صاحبخانه نرسیده بود معلوم نبود چه اتفاقی می‌افتاد!

عدم پاسخگویی دولت به مطالبات مردم! خسرو گزارشی رو از مردم تهیه کرده که با هم می‌بینیم.
نفر اول: شور و هیجان و این میزان حضور مردم واقعا تحسین برانگیز بود.

مجری: ببخشید ظاهرا اشکالی در پخش گزارش به وجود اومده… بله برطرف شده، باهم می‌بینیم.

همون نفر اول: دولت به هیچ عنوان به مطالبات مردم پاسخ درستی نمیده! این واقعا باعث خجالت آوره!

مجری: و در انتها تصاویری می‌بینیم از اردک ماهی ای که تلاش می‌کنه تا حرف بزنه! (همچنان همراه با خنده پنهان) قبل از پخش تصاویر من هم از شما خداحافظی می‌کنم.