اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

آخرین ورژن نرم افزار نود 32 +سریال

آخرین ورژن نرم افزار نود 32 +سریال
Nod32 آنتی ویروسی پیشرفته، محصولی از كمپانی “Eset” است كه از سیستم قدرتمندی برخورداربوده كه نهایت سعی خود را برای جلوگیری از نفوذ ویروس ها به رایانه شما می كند. شركت Eset، این محصول را بیشتر برای كاربران حرفه ای در نظر گرفته است، در واقع این نرم افزار برای كاربرانی كه قصد دارند مسائل حفاظتی رایانه خود را تا بالاترین سطح ممكن تنظیم كنند ایده آل است.
 
نام رابط كاربری این ضد ویروس “Amon” است. ظاهر اولیه این برنامه بیشتر شبیه برنامه های پیام رسان، و برای كاربران حس چندان خوبی ندارد، اما پس از كمی حوصله و ور رفتن، به آن عادت كرده و به كارایی ساده و جذاب آن پی خواهید برد.
 
Nod32 از روش های مختلفی برای تشخیص ویروس ها استفاده می كند و عمدتاً بر پایه دو روش اكتشافی (heuristic) یعنی پیش بینی هوشمندانه نسبت به فایل هایی که مشكوك به آلودگی هستند و تشخیص امضاء كار می كند. این امضاء ها بصورت خودكار در قالب فایل های نسبتا كوچك به سرعت از اینترنت دریافت شده و برنامه را در كمترین زمان ممكن (حتی برای كاربران DialUp) بروز رسانی می كند.
 
زیبایی این برنامه بیشتر در این امر است كه توانسته كارایی عالی را با حجم كوچك و ساختار ساده و بدون كمترین اختلال، در هم آمیزد. Nod32 برای آن دسته از كاربرانی كه از نصب نرم افزار های امنیتی بزرگ كه عملاً از قدرت و كارایی سیستم می كاهند و كاربر را سوال پیچ می كنند خسته شده اند، انتخابی ایده آل است، چراكه این برنامه كار خود را به آرامی در پس زمینه سیستم انجام داده و هیچ مزاحمتی برای شما ایجاد نخواهد كرد.
 
این برنامه قادر است تك تك درایو ها یا پوشه های انتخابی شما را ویروس یابی كرده و حتی در حین مرور اطلاعات كامپیوتر در صورت مواجه شدن با ویروس این موضوع را بصورت خودكار به اطلاع شما برساند. پیشنهاد میكنم جدیدترین ورژن این آنتی ویروس قدرتمند رو با كرك و سریال كامل برای اولین بار از سایت دریافت كرده و لذت ببرید .
 

 

آخرین ورژن نرم افزار نود 32 +سریال

 

دانلود با حجم 12.7 مگابایت

پسورد www.irannaz.com ( به صورت حروف کوچک وارد کنید!)