عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما

18 سال دوندگی در ادارات برای اثبات زنده بودن !!

18 سال دوندگی در ادارات برای اثبات زنده بودن !!
بوروکراسی اداری هم بد دردی است و اگر اداره و اداره بازی در کشوری مثل هند با بیش از هشتصد، نهصد میلیون جمعیت باشد؛ فاجعه خواهد بود.
لال بیهاری متولد سال 1961 بدین جهت معروف شده که وی مطابق مدارک اداری در سال 1976 مرده بود و وی بیش از 18 سال تلاش کرد تا ثابت نماید که نمرده است.بعد از سالها تلاش بیهاری توانست در سال 1994 به مقصد خود برسد.
کشاورز اهل اوتر پرادش در طول این سالها با بالا پایین رفتن از پله ادارات مختلف سعی کرد زنده بودن خود را ثابت نماید و به همین منطور انجمن نمردگان را تا هند تاسیس کرد چرا که مثل وی در هند زیاد بوده و مردمی که ظاهرا مرده اند را کمک می کند تا در پله های ادارات پیر شوند و کارشان سریعتر انجام شود.

وی در سال 1976 برای اولین بار در خواست عضویت در بانک محلی و گرفتن وام را ارائه داد. کارمند بانک با گرفتن استعلام به وی گفت که طبق مدارک رسمی مرده است و بنابراین وی نتوانست حساب باز کرده و وام بگیرد.

 
وی دنبال ماجرا را گرفته و فهمید که پسر عمویش با دادن رشوه به یکی از مقامات محلی نام وی را در لیست مردگان ثبت کرده و بدین طریق توانسته زمینهای کشاورزی وی را بالا کشیده و بنام خود بزند.
بیهاری حین انجام امور اداری متوجه شد در ایالتی که وی زندگی می کند 100 نفر دیگر این مشکل را دارند و به همین دلیل انجمن نمردگان را تاسیس کرد تا به افراد مشابه خود کمک کند.
 
مشکل بزرگ این بود که وی و صدها نفری که مرده اعلام شده بودند، جانشان در خطر مرگ قرار گرفته بود چرا که کلاهبرداران که عموما از وابستگان آنها بودند، تلاش داشتند تا آنها را واقعا بکشند تا مشکلی برای بالا کشیدن زمین و دارایی هایشان نداشته باشند.
بیهاری در سال 2004 توانست 4 نفر دیگر را بدین ترتیب زنده اعلام کند و هم جانشان را نجات دهد و هم مالشان را.
مرده زنده شده در همان سال بعنوان کاندید در انتخابات ایالتی شرکت کرد تا به همه ثابت کند هم نمرده و هم می تواند حق خود و دیگران را از طریق مجامع رسمی بگیرد.
loading...