عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
تورهای خارجی نوروز 98
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
تورهای خارجی نوروز 98
بلیط هواپیما

دختری که با لباس پسرانه به زیارت رفت!! +عکس

دختری که با لباس پسرانه به زیارت رفت!! +عکس
به گزارش شیعه آنلاین، اخبار رسیده از شهر مدینه منوره در عربستان سعودی حاکی از آن است که نیروهای امر به معروف و نهی از منکر مستقر در مسجد النبی (ص)، دو روز پیش دختر را شناسایی و بازداشت کردند که لباس های پسرانه پوشیده بود و در حال نزدیک شدن به قبر رسول الله (ص) بود.

در همین راستا سرهنگ "فهد غانم" پس از اعلام این خبر، افزود: این دختر پسرنما پس از بازداشت به مرکز نیروهای امنیتی حرم انتقال داده شد و مورد بازجویی قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: او در بازجویی مدعی شد که آرزوی داشته از نزدیک قبر پیامبر اکرم (ص) را ببیند و آن را زیارت کند اما به دلیل ممنوعیت این کار برای زنان تصمیم گرفت که با پوششی پسرانه خود را به محل مورد نظر برساند.

سرهنگ غانم همچنین گفت: به رغم اعترافات این دختر نوجوان، اما نه ما به عنوان نیروهای امنیتی حرم و نه نیروهای امر به معروف و نهی از منکر قانع شدیم لذا پرونده وی برای بررسی بیشتر و در صورت نیاز محاکمه شدن، به دادگاه مدینه انتقال داده شد.

قابل ذکر است پیش از این بارها و بارها رسانه ها و مطبوعات مختلف عربستان سعودی از بازداشت دختران پسرنما که با هدف رانندگی لباس های پسرانه بر تن کرده بودند، خبر داده بودند. ممنوعیت چنین اقداماتی مانند رانندگی و یا زیارت قبر پیامبر (ص) برای دختران و زنان عربستانی موجب شده که گاهی برخی از آنان با هدف انجام چنین کاری و یا با تکیه بر احساسات ماجراجویانه خود، ظاهری پسرنما به خود بگیرند.

X خرید اینترنتی انواع ساعت مچی زنانه مردانه و ست با بهترین قیمت