اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

104 شیطان پرست شیرازی در بند قانون

آفتاب: فرمانده سپاه ناحیه شیراز از دستگیری 104 نفر شیطان پرست در باغی در اطراف شیراز خبر داد.

سرهنگ عباس حمیدی ظهر دوشنبه در نشستی خبری با اعلام اینکه همگی این 104 نفر مرد هستند، افزود: «همکاران ما در اطلاعات سپاه شیراز از یکسال پیش کار مستمر و دقیق اطلاعاتی و تحقیقاتی درباره حرکتهای وابسته به بیگانگان و اینچنین گروه‌هایی را شروع کرده بودند که در ادامه این تحقیقات موفق شدیم شامگاه گذشته در یکی از باغهای اطراف شیراز 104شیطان‌پرست که مبادرت به برگزاری پارتی کرده بودند را دستگیر کنیم».

وی با اعلام اینکه از این گروه تعدادی تجهیزات الکترونیک، مواد مخدر و ادوات مشروبات الکلی کشف شد، اضافه کرد: «هدف اعضای این گروه ترویج رفتارهای ضد دینی بوده ضمن اینکه این گروه با ضبط پارتی خود آن را با اینترنت پرسرعت در سایت نیز منتشر می‌کردند».

فرمانده سپاه ناحیه شیراز خودزنی و مکیدن خون خود را از جمله رفتارهای ناشایست این افراد دانست و افزود: «دشمن طی مدت اخیر تهدیدات نرمی را علیه نظام آغاز کرده و با استفاده از روش مقابله فرهنگی سعی دارد با نظام وارد مقابله شود».

سرهنگ حمیدی با تاکید بر لزوم توجه خانواده‌ها نسبت به فرزندان خود نیز بیان کرد: «همچنین آن دسته از صاحبان باغ و ممالکی که مبادرت به برگزاری چنین مراسمی می‌کنند با هماهنگی دستگاه قضایی مورد برخورد قانونی قرار خواهند گرفت».