اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

طلاق خواننده زیبای عرب از همسر زشت خود (عکس)

طلاق خواننده زیبای عرب از همسر زشت خود (عکس)
در حالی که زمان زیادی از طلاق هیفا وهبی از همسر مصری اش نمیگذرد رسانه های مصری از ممنوع التصویر شدن این خواننده لبنانی در تلویزیون دولتی این کشور خبر دادند. به گزارش ایران ناز به نقل از سایت خبری السنوسه، صلاح عبدالمقصود وزیر اطلاع رسانی مصر به طور شفاهی دستور ممنوع التصویر شدن هیفا وهبی را به مقامات شبکه های رادیو تلویزیون دولتی این کشور ارائه کرد.
بر اساس این دستور، این شبکه ها نباید هیچ تصویر یا صدایی از آثار هیفا وهبی خواننده لبنانی و الهام شاهین بازیگر مصری در شبکه های رادیو و تلویزیون دولتی مصر پخش شود. به نوشته این رسانه ها، دلیل شفافی برای این موضوع منتشر نشده و این موضوع باعث تعجب مقامات ارشد رادیو تلویزیون دولتی مصر شده است.
این خبر در حالی منتشر می شود که طلاق هفته گذشته هیفا وهبی از همسر مصری اش حاشیه های بسیاری به همراه داشته است. زیرا خبرهایی وجود دارد که این طلاق با اعمال فشارهای اخوان المسلمین علیه احمد ابو هشیمه میلیاردر معروف مصری و نزدیک به مقامات ارشد این کشور صورت گرفت.
 
طلاق خواننده زیبای عرب از همسر زشت خود (عکس)
حتی برخی رسانه ها نیز خبر دادند که حامیان مالی اخوان المسلمین پرداخت هزینه مهریه طلاق هیفا وهبی به مبلغ 5 میلیون دلار را برعهده گرفته اند. برخی دیگر هم گفته اند که دلیل طلاق، تلاش ابوهشیمه برای برعهده گرفتن سمت های مهم در دولت مصر است.
ابوهشیمه میلیاردر  و بازرگان 37 ساله مصری در بخش بازرگانی آهن و صادرات و واردات فعالیت می کند. او در دبی با هیفا وهبی آشنا شد و سپس  در 2009 باهم ازدواج کردند. وی در سال 2010 نیز تلاش کرد تا از زادگاه خود برای  پارلمان، کاندیدا شود اما این اقدام عملی نشد. همسر سابق وهبی، هم اکنون دوباره تلاش می کند تا در انتخابات پارلمانی شرکت کند.
وی روابط نزدیکی با محمد مرسی رئیس جمهور مصر دارد و بسیاری می گویند به دلیل اینکه او همسر یک خواننده لبنانی بود نمی توانست بسیاری از سمت های سیاسی را برعهده بگیرد و به این دلیل، با یک طلاق سیاسی، از وهبی جدا شده است.