اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

كشف بی‌نظیرترین محموله قاچاق

مجموعه : مجله خبری روز
 

بی نظیرترین محموله قاچاق كشور در استان مركزی كشف شد.این محموله شامل یك هزار و 55 دستگاه ریسیور و یك هزار ال.ام.بی و تعداد زیادی مشروبات الكلی می باشد.
به گزارش ایسنا ، فرمانده انتظامی استان مركزی با اعلام این خبر افزود: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده توسط پرسنل اداره مبارزه با كالای قاچاق پلیس آگاهی استان مركزی ، یك باند بزرگ واردكننده دستگاه‌های گیرنده امواج ماهواره‌ای شناسایی شد.

سردار حیدری افزود: تحقیقات ماموران حاكی از این بود كه این باند عموماً از استان‌های غربی اقدام به وارد كردن اینگونه تجهیزات كرده و كلیه محموله‌ها را به تهران و استان‌های بزرگ حمل می‌كردند.

وی گفت: این باند قصد داشتند یك محموله بزرگ شامل تعداد زیادی رسیور و ال.ام.بی و مشروبات الكلی را با یك دستگاه كامیون به تهران حمل كنند كه توسط ماموران اداره مبارزه با كالای قاچاق استان در ساوه شناسایی و متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان مركزی تصریح كرد: این محموله در نوع خود بی نظیر بوده و شامل یك هزار و 55 دستگاه ریسیور و یك هزار ال.ام.بی و تعداد زیادی مشروبات الكلی بوده كه در این رابطه سه دستگاه خودرو و سه دستگاه بی سیم از 7 نفر قاچاقچی كشف و ضبط شده است.


پایگاه فرهنگی تفریحی ایران ناز