وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

جدایی وینگادا از پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تنها می‌توانم برای پرسپولیس آرزوی موفقیت كنم و این صحبت به معنای قطع همكاری با این تیم است.

به گزارش ایسنا، نلو ‌وینگادا در نشست خبری پس از بازی تیم‌های پرسپولیس و بنیادكار گفت: هیچ توجیهی برای این شكست ندارد و اصلا نیازی هم به توضیح نیست چراكه تمام تلاشم را برای موفقیت انجام داده‌ام اما پرسپولیس نتوانست در این مسابقه موفق باشد.

وی افزود: فكر می‌كنم ما در این بازی گرچه عملكرد خوبی نداشتیم و بنیادكار بهتر از ما بازی كرد اما معتقدم این بازی می‌توانست به تساوی بیانجامد و به وقت اضافه كشیده شود در هر حال به بنیادكار برای صعودش به مرحله بعد تبریك می‌گویم.پرسپولیس

وینگادا گفت: امیدوارم پرسپولیس در لیگی كه پیش رو دارد موفق باشد تا بتواند با نتیجه خوب این ناكامی را جبران كند. باید بگویم این صحبت‌هایم به معنی قطع همكاری با باشگاه پرسپولیس است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینكه مشكلات درون تیمی پرسپولیس چیست كه از آن صحبتی نمی‌كنید، گفت: هیچ كس مشكل خانواده خود را بیان نمی‌كند و من هم قصد ندارم برخی موضوعات را به مطبوعات بكشم. واقعا اگر قرار بود چیزی را بگویم تاكنون مشكل بوده است اما تنها از چیزی كه می‌توانم با بیشترین صراحت حرف بزنم وجدان پاكم است و اعلام می‌كنم از طرف من هیچ مشكلی وجود نداشته است. اما اگر شما دنبال این هستند كه مقصر شكست امروز را پیدا كنید باید بگویم مقصر اصلی من هستم.

وینگادا درباره صحنه پنالتی تیم بنیادكار گفت: معتقدم این صحنه پنالتی نبود و اگر بازیكنی غیر از ریوالدو به زمین می‌خورد داور آن صحنه را خطا نمی‌گرفت اما ما به هر حال به ریوالدو نباختیم. این تیم بنیادكار بود كه پرسپولیس را شكست داد