اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

نیلی: احمدی‌نژاد بغض فروخورده محرومان را درمقابل جریان قدرت و ثروت فریاد كرد

مجموعه : مجله خبری روز
میثم نیلی مسئول كمیته سیاسی ستاد هماهنگی حمایت‌های مردمی از احمدی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به مناظره احمدی‌نژاد و موسوی گفت: در این مناظره آنچه كه ملت ایران سالها در انتظار آن بودند اتفاق افتاد و آن عبارت بود است دیدن تقابل چرخه قدرت و ثروت در مقابل جریان مردم.
وی افزود: چرخه قدرت و ثروت سالها مانند یك خار در گلوی مردم باقی مانده بود كه احمدی‌نژاد این جریان را نمایان ساخت و به وضوح در مقابل چشمان مردم ایران دیده شد.
نیلی ادامه داد: در این مناظره مشخص شد كه 16 سال پیش از این دولت به هم متصل بوده و علاوه بر آن 8 سال پیش از آن نیز با آن 16 سال مرتبط بوده است و در این 4 سال در حقیقت احمدی‌نژاد مانند استخوان در گلوی جریان قدرت و ثروت و كسانی بوده است كه بر ایران احساس مالكیت می‌كردند.
وی با بیان اینكه احمدی‌نژاد در این مناظره به وعده خود عمل كرد ادامه داد: در این مناظره آقای موسوی به روشنی به مردم پیغام داد كه من امتداد جریان 16 سال قبل از این دولت هستم.
نیلی تصریح كرد: اگرچه آقای احمدی‌نژاد در این مناظره تمام حرفهای خود را مطرح نكرد اما بغض فروخورده محرومانی كه سالها مورد تعدی عناصر فاسد اقتصادی قرار گرفته بودند را فریاد كرد به گونه‌ای كه مردم حتی حرفهای ناگفته‌ احمدی‌نژاد را نیز به خوبی درك كردند به گونه‌ایی كه قطعاً در قضاوت نهایی، رأی خود را در مقابل جریان قدرت، ثروت، فساد و رانت‌خواری به نمایش خواهند گذاشت.
وی گفت: نفس این مناظره یك پیروزی برای جبهه عدالت‌خواهی در كشور بود و موسوی در حقیقت در این مناظره جریان مقابل عدالت‌خواهی را همراهی می‌كرد و اگرچه ما معتقدیم كه آقای موسوی سلسله جنبان چنین جریانی نبود اما این اتفاق افتاد.
نیلی در پایان با اشاره به پیروزی قاطع احمدی‌نژاد در این مناظره خاطرنشان كرد: موج مردمی حمایت از احمدی‌نژاد پس از این مناظره كه نقطه‌عطف محسوب می‌شود خود را بیش از پیش نشان خواهد داد.