وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

اهانت برادر هاشمی رفسنجانی به احمدی نژاد

برادر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در واكنشی عصبی به اظهارات احمدی‌نژاد در مناظره با موسوی گفت: رئیس جمهور یک قدم هم جلوتر از دیکتاتورها بر می‌دارد

برادر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در واكنشی عصبی به اظهارات احمدی‌نژاد در مناظره با موسوی گفت: رئیس جمهور یک قدم هم جلوتر از دیکتاتورها بر می‌دارد. محمد هاشمی تصریح كرد: سیاست، گفتار و رفتار احمدی‌نژاد و اینکه او می‌خواهد به تنهایی به همه مسائل رسیدگی کند و نادیده گرفتن ماهیت قوه قضائیه در جریان مناظره با موسوی از نشانه‌های دیکتاتوری اوست.

عضو شورای مركزی حزب كارگزاران با فرافكنی و ادعای این‌كه احمدی‌نژاد به خوبی می‌داند که اگر همه اسناد دولتش منعکس شود، نمی‌تواند جوابی داشته باشد، افزود: به همین دلیل خودش هم نمی‌داند که چه می‌کند و بدون دلیل افرادی را که از استوانه‌های نظام هستند، به بی‌اخلاقی و سوء‌استفاده از بیت‌المال متهم می‌کند.

وی رئیس جمهور را به همسویی با بازرگان و بنی‌صدر فراری متهم كرد و گفت: ظاهراً احمدی‌نژاد فقط دولت خود و دولت‌های کوتاه مدت مهندس بازرگان و بنی‌صدر را قبول دارد که دائم در حال ایراد گرفتن از روند حاکم بر ٢٤ سال دیگر هستند. محمد هاشمی به‌جای پاسخگویی به ابهامات افكار عمومی، با بیان این‌كه از بین بردن آرمان‌های امام، زیر سؤال بردن ارزش‌های انقلاب اسلامی، بر هم زدن نظم اقتصادی کشور و….مواردی است که تا پیش از این اهداف مستکبران بود و برای رسیدن به آنها حتی ما را تهدید به حمله نظامی می‌کردند، گفت: اما در حال حاضر به برکت حضور احمدی‌نژاد و دولت غیرقابل دفاعش، کشور ما با همه این پدیده‌ها مواجه شده است و به همین دلیل است که کشورهایی نظیر امریکا و اسرائیل ضرورتی به حمله نظامی و تهدید کردن ایران نمی‌بینند. برادر رئیس مجمع تشخیص مصلحت با ادعای این‌كه دولت نهم دولتی نه چندان مشروع است، ادامه داد: ریاست احمدی‌نژاد در دولت نتیجه انقلاب مخملی دشمنان بود تا آنها با کمترین هزینه و بدون اینکه بخواهند خود را درگیر جنگ و تنش‌های جهانی کنند، به خواسته‌های خصمانه خود دست یابند.
گفتنی است در فهرستی كه به‌تازگی درباره واگذاری منابع ملی به اشخاص حقیقی و حقوقی در دولت‌های گذشته منتشر گردیده، به دفعات نام محمد هاشمی و همسر وی به چشم می‌خورد: محمد هاشمی (245/1 هكتار – لالان شمیران)، مؤسسه روشنگر 2- همسر محمد هاشمی (15 هكتار دارآباد) – مؤسسه شهید مهدوی – همسر محمد هاشمی (2 هکتار ولنجک)