وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

یك دانشمند روس: نوشیدن آب قطب شمال عمر را زیاد می كند

طبق تحقیقات صورت گرفته از سوی پروفسور "گنادی بردیشیف" دانشمند روس، نوشیدن آب قطب شمال به جای آب معمولی شیر موجب طول عمر انسان می شود.

به گزارش روز چهارشنبه گروه اخبار صوتی و تصویری ایرنا، اسلام آنلاین در این باره نوشت: به گفته پروفسور بردیشیف راز طول عمر رهبران اتحاد جماهیر شوروی سابق، هند و كره شمالی همین امر بوده است.
این دانشمند اظهار داشت كه برای بهبود حال "لئونید برژنف" رهبر اتحاد جماهیر شوروی سابق در دهه هفتاد به وی توصیه كرده بود كه آب حاصل از ذوب شدن یخهای قطب شمال را بنوشد.
این پروفسور روس كه خود 82 سال دارد درخصوص راز طول عمر و سلامتی گفت، از آنجا كه هزینه تهیه آب از قطب شمال بالاست خود وی آبی با همان خواص تهیه می كند .
وی در خصوص چگونگی تهیه این آب افزود، آب معمولی شیر را پس از تصفیه منجمد كرده، سپس آن را از یخچال خارج می كند و اجازه می دهد تا دوباره ذوب شود به اندازه ای كه در درون ظرف قطعه ای از یخ به حجم یك تخم مرغ باقی بماند.
این قطعه یخ تمام ناخالصی های آب از جمله موادی كه سلولهای بدن را از بین می برد به خود جذب می كند .
با خارج كردن این قطعه یخ یك لیوان حاوی آب سبك بدست می آید كه مفیدترین نوشیدنی جهان است.
قطب شمال پس از قطب جنوب سردترین نقطه روی زمین است كه بیشتر مساحت آن را دریا تشكیل می دهد. آب این دریا شور است و در دمایی پایین تر از آب شیرین منجمد می شود . آبهای اقیانوسی در این منطقه در زیر این یخها جریان دارد و منجمد نمی شود .
این آب كه محتوی اكسیژن و دی اكسید كربن بیشتری نسبت به آب شیرین است، می تواند به نوعی نظریه دانشمند روسی را در خصوص مفید بودن این آب تفسیر كند.