اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

پاول کوچر متخصص در رمزنگاری

پاول کوچر متخصص در رمزنگاری
سازندگان شده است و این موضوع می تواند علیه سارقان و سرقت گوشی جلو رود تا در آینده شاهد پیشرفت در این زمینه بوده و در نهایت شاهد کاهش سرقت باشیم.

رییس پلیس گریک سوهر نیز با هدف قرار دادن کاربران می گوید ما با تهیه ویدئوهایی سعی کرده ایم به کاربر نیز نشان دهیم که خود را در معرض سرقت قرار ندهند تا آمار سرقت پایین رود.

بر اساس آمار منتشره از سوی IDC سال گذشته ۱۷۵ میلیون گوشی در امریکا به فروش رفته و رقمی معادل ۶۹ میلیارد دلار فروش را به همراه داشته است.
 
در همین حال ضرر ناشی از سرقت و یا گم کردن گوشی در امریکا در سال گذشته معادل ۳۰ میلیارد دلار بوده است که به گفته اشنایدر رقمی بزرگ محسوب می شود.

در آماری دیگر گفته شده در هر دقیقه ۱۱۳ گوشی در امریکا به سرقت می رود که اغلب آنها همراه با خشونت بوده و جان مالک گوشی به خطر می افتد.

پلیس نیویورک اصطلاح Apple-Picking را معادل واژه سرقت گوشی آیفون و تبلت آی پد کرده و مصطلح شده است. گفته می شود ۴۰ درصد از سرقت ها در نیویورک مربوط به گوشی تلفن همراه است، در حالی که این رقم در سان فرانسیسکو به ۵۰ درصد در سال گذشته رسید.

بسیاری از مردم نمی دانند به راحتی ممکن است مورد سرقت قرار گیرند. باید ارزش مالی تلفن سرقت شده به صفر برسد تا سارقان برای سرقت تلاش نکنند بسیار جالب است.