اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

راه های درست برای به کارگیری عطر

راه های درست برای به کارگیری عطر
برای استعمال درست عطر آن را دقیقا وقتی از حمام بیرون آمده اید و قبل از لباس پوشیدن بزنید. آنرا آهسته بر روی قسمت هایی از بدن که نبض دارد بزنید (اگر به قسمت پشت زانوها یا قوزک پاها می زنید برای بیش از ۶ قسمت استفاده نکنید) یا اینکه بعد از خشک شدن بدن سه بار اودوتویلت یا اودوپرفوم بزنید. این رایحه بخشی از پوست شما می شود، و با عطر زدن قبل از لباس پوشیدن از ماندن لکه روی لباس جلوگیری می شود.

محصولات معطر از مارک عطرتان بوی آن را تشدید می کند

همیشه به کسانی که عطر می زنند در مورد بوهای متفاوت هشدار می دهند. متخصصان می گویند که وقتی عطری می زنید باید مواد بهداشتی دیگرتان مثل پودر و لوسیون نیز با همان رایحه باشد تا از تلاقی بوهای متفاوت در بینی اجتناب شود. اگر می خواهید همان عطری که همیشه استفاده می کنید را بزنید اما نگرانید که برای سر کار یا در عموم مناسب نباشد، شاید تصمیم بگیرید که با زدن اودوتویلت به جای عطر از شدت رایحه کم کنید، یا ژل حمام، لوسیون بدن یا پودر را به جای آن انتخاب کرده و لباسی را که به آن عطر زده اید برای استفاده در مراسم خاص نگه دارید

عطر مخصوص خودتان را پیدا کنید مهم است

یک اعتقاد قدیمی در مورد عطر این است که هر زنی باید در مورد عطر «امضای» خود را داشته باشد رایحه ای که بخشی از شخصیتش بشود، که در کمد لباس هایش و بین کیف هایش هم به مشام برسد. زنانی که اغلب عطری را انتخاب می کنند که مادرشان هم آن را استعمال می کرده، عمل انتخاب عطر را تبدیل به بخشی از سنت خانوادگی می کنند. اما تفکرات امروزی در مورد انتخاب عطر زنان را تشویق می کند که چیزی بیش از یک امضا داشته باشند. عطرهایی با رایحه هایی نظیر: گل رز، پرتقال، شکوفه، عنبر یا یاسمن اغلب بدین منظور فروخته می شوند که به خانم ها این فرصت را بدهند تا عطری که استفاده می کنند را با حس و حال یک روز خاص یا هر رویدادی هماهنگ کنند.