اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

این دختر با لباس عروسی شهرت جهانی یافت (عکس)

این دختر با لباس عروسی شهرت جهانی یافت (عکس)
خانم دمی بارتز یک دختر مدرسه ای اهل اسکاتلند است که در رشته هنر تحصیل میکند، او به عنوان پروژه یکی از درس های خود در اقدامی جالب با برگه های مدارک طلاق زوجهای مختلف یک لباس عروس بسیار زیبا طراحی و تهیه کرده است که باعث شد او خیلی زود در دنیای مجازی به شهرت جهانی برسد.
 
به گزارش ایران ناز وی  تصاویری از این کاردستی زیبا در فیس بوک قرار داد تا دختر خاله اش که ساکن ایتالیاست آن را ببیند اما خیلی زود و در طی چند روز با ۴۰ هزار نظر موافق کاربران فیس بوک روبرو شد. او با این کار موفق شد تحسین بسیاری از طراحان مد را بر انگیزد ، این دختر ۱۵ ساله به قدری در کارش موفق بوده است که گفته می شود بسیاری از زوجهای جوان از او خواسته اند تا لباس عروسی شان را برای آنها طراحی کند.
 
این دختر با لباس عروسی شهرت جهانی یافت (عکس)
 
وی این لباس را از روی طرح لباس پرنسس دایانا الگو برداری کرده است و برای ساخت آن از ۱۵۰۰ برگه دادخواست طلاق استفاده کرده است . او می گوید هدف من از این کار نشان دادن عجله زوجهای جوان برای ازدواج و در پی آن طلاق زودرس است. او اضافه می کند چند طراح برجسته از او خواسته اند تا طرح لباس عروسش را به مبلغ خوبی به آنها بفروشد تا از آن کپی برداری کنند.