عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
تورهای خارجی نوروز 98
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
تورهای خارجی نوروز 98
بلیط هواپیما

جدیدترین مدلهای گوشی هوشمند آیفون

جدیدترین مدلهای گوشی هوشمند آیفون
همزمان با عرضه جهانی آیفون 5s و 5c ، این دو مدل گوشی به صورت غیررسمی وارد بازار ایران نیز شد و در روز گذشته به چند برابر قیمت واقعی آن به فروش گذاشته شد.

فروشندگان بازار موبایل نرخ عرضه آیفون 5s با حافظه 32 گیگابایتی را روز گذشته 4 میلیون و 300 تا 4 میلیون و 500 هزار تومان و 16 گیگابایتی را 3 میلیون و 800 هزار تومان اعلام کرده اند و این در حالی است که این گوشی در بازار جهانی به ترتیب حدود  749 دلار و 649 دلار قیمت گذاشته شده است.

در همین حال گوشی آیفون 5c با حافظه 16 گیگابایتی نیز که با حدود قیمت 549 دلار در دنیا عرضه شده روز گذشته در بازار ایران 2 میلیون و 870 تا 2 میلیون و 950 هزار تومان قیمت گذاشته شد.با این حال فعالان بازار موبایل از کاهش قیمت حدود 300 تا 400 هزار تومانی این دو مدل تازه وارد نسبت به روز گذشته خبر می دهند.

بابک عزیززادگان – مدیر فروش یکی از واردکنندگان رسمی آیفون در ایران ، با تاکید بر اینکه واردات رسمی این برند حدود یک ماه و نیم دیگر به خاورمیانه و ایران انجام می‌شود، اظهار داشت: نرخ های بازار فعلی این دو مدل جدید آیفون، غیرواقعی است و حداقل 800 هزار تومان بالاتر از نرخ عرضه واقعی آن در دنیا برآورد می شود.

X خرید اینترنتی انواع ساعت مچی زنانه مردانه و ست با بهترین قیمت