اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

رشد سریع مو با ماسک خردل

رشد سریع مو با ماسک خردل

در این مطلب به دستور تهیه یک ماسک عالی برای رشد سریع موهایتان به شما معرفی می شود.

 

دستور این ماسک را چند وقتی است پیدا کردم ولی فرصت پیش نمی آمد امتحان کنم! البته هنوز نتیجه آن را ندیدم چون جمعه اولین بار بود که آن را استفاده کردم بعد از دو ماه نتیجه قطعی تر آن را اعلام خواهم کرد!

 

مواد لازم ماسک مو خردل:

۲ قاشق غذاخوری پودرخردل

۲ قاشق غذاخوری آب داغ

۲ قاشق غذاخوری روغن گیاهی مثلا روغن زیتون

۱ عدد زرده تخم مرغ

۲ قاشق چایخوری شکر

 

پودر خردل را با آب،روغن زیتون،زرده تخم مرغ و شکر را خوب ترکیب کنید. حالا قسمت واقعا سخت ماجرا مواد را روی سرتان بخصوص پوست سرتان بمالید. به انتهای مو نزنید. انتهای موها را می توانید روغن زیتون خالی بزنید برای تقویت و رطوبت رسانی. وقتی به سرتان زدید لزومی ندارد همه ی مواد را مصرف کنید. کلاه حمام و یا کیسه ای چیزی روی موهایتان بگذارید و سپس با یک کلاه، حوله، یا روسری چیزی که گرم نگهدارد سرتان را ببنید. حالا میتوانید به کارهایتان برسید یا میتوانید روی صورتتان هم ماسک بگذارید! سفیده تخم مرغ که مانده را میتوانید روی صورتتان بزنید. به ماسک های صورت که در سایت هست سری بزنید. ممکنه کمی سرتان بسوزد ولی سوزش خوبیست. ۱۵ دقیقه تا یک ساعت مواد را روی سرتان نگهدارید.

 

نکته:

قبل از استفاده از مواد بر روی سرتان مانند هر ماده دیگری کمی از آن را روی بازوی خود امتحان کنید که حساسیت نداشته باشید.

 

بعد از سپری شدن زمان می توانید برید حمام ! با آب گرم مواد را از سرتان بشویید و سپس شامپو کنید. این ماسک را یکبار در هفته برای حدود یک تا دو ماه استفاده کنید بسته به رشد موهایتان.

 

(به نظرم با قلم رنگ خیلی بهتر می توانید این کار را انجام دهید الان که این مطلب را می گذارم خودم برای اولین بار از این ماسک استفاده کردم نتیجه را تا دو ماه دیگر می توانم اعلام کنم ولی برای بار اول اصلا نتونستم خوب به همه جای سرم از مواد برسونم)