اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کم سن و عجیب ترین دزد تهرانی دستگیر شد! (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
کم سن و عجیب ترین دزد تهرانی دستگیر شد! (عکس)
یک سارق نوجوان که به طور کاملا متفاومتی اقدام به سرقت منازل مسکونی میکرد، توسط پلیس تهران شناسایی و دستگیر شد. به گزارش ایران ناز به نقل از باشگاه خبرنگاران در پی شکایت برخی از شهروندان غرب تهران در خصوص سرقت لوازم با ارزش منازلشان ماموران کلانتری 118 ستار خان موظف شدند تا سارق و یا سارقان را شناسایی و دستگیر کنند.

در بررسی های اولیه ماموران تخصصی کلانتری متوجه شدند که فرد سارق به طور کاملا حرفه‌ای اقدام به سرقت‌ کرده است. در بررسی بیشتر و دقیق تر در تمامی فیلم‌های ضبط شده از دوربین های امنیتی ماموران به یک نوجوان کوتاه قد و لاغر اندام که در تمامی محدوده سرقت حضور داشت، مشکوک شدند.

 
کم سن و عجیب ترین دزد تهرانی دستگیر شد! (عکس)
ماموران با چهره نگاری و درآوردن اطلاعات فرد مظنون، وی را در خیابان‌های غرب تهران دستگیر و به مقر انتقال دادند. رئیس کلانتری 118 ستارخان "سرهنگ امیر حسین رضایی با اعلام این خبر به باشگاه خبرنگاران؛ اعلام کرد: با انتقال متهم به هویت ذبیح 16 ساله 130 سانتی متر قد به مقر چندین شاه کلید که ساختنش کار هرکسی نبود در جیب هایش کشف و ضبط شد.

این مقام مسئول در خصوص نحوه سرقت این متهم گفت: طی اعتراف سارق مشخص شد که این نوجوان از لای نرده‌های پنجره و از داخل کانال کولر وارد خانه‌ها شده و با سرقت اشیاء قیمتی توسط شاه کلید درب را از داخل باز کرده و با خونسردی مکان را ترک می‌کند و این سرقت‌ها را معمولا در مجمتع‌های مسکونی انجام میدهد. در نهایت پرونده متهم برای بررسی بیشتر به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ انتقال داده شد.