اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

روش صحیح استفاده از کرم برای صورت

روش صحیح استفاده از کرم برای صورت

اگر نمی دانید که چطور باید از کرم صورتتان استفاده کنید، در این راهنما روش استفاده از آنرا خواهید آموخت. شاید هنگامی که در مورد روش صحیح برای استفاده از کرم صورت صحبت می‌کنیم، برایتان کمی عجیب باشد، اما واقعا روش‌هایی وجود دارد!

بسیار خب، بیایید ببینیم چه کارهایی باید انجام دهید؟

*اول صورتتان را بشویید

مهم نیست چه زمانی از شبانه روز می‌خواهید کرم صورتتان را استفاده کنید، بهرحال باید قبلش صورتتان را بشویید. بدین ترتیب از شر عرق، دوده، آرایش و هر چیز دیگری خلاص می‌شوید. این کار اجازه خواهد داد تا کرم به منافذ پوستتان داخل شده و معجزه کند. همچنین حواستان باشد که از پاک کننده‌های صورت ملایم استفاده کنید.

استفاده روی پوست مرطوب*

همیشه کرم صورتتان را روی پوست رطوبت دار بمالید. اگر بخواهید صبر کنید تا پوستتان کاملا خشک شود، کرمتان تاثیری نخواهد گذاشت. زمانی که کرم‌ها روی پوست مرطوب مالیده شوند، بهتر می‌توانند رطوبت پوست را حفظ کنند. پس از اتمام کار، با تماس ملایم حوله، پوستتان را خشک نمایید.

*مقادیر کمی کرم استفاده کنید

بهترین روش استفاده از کرم صورت این است که از مقادیر کم استفاده کنید. استفاده از مقدار زیادی کرم، الزاما همیشه نتیجه‌ی بهتری نخواهد داشت، بلکه فقط زمان بیشتری از شما خواهد گرفت. پوست شما بجای اینکه چرب و چسبناک شود، باید کرم را به خود جذب کند.

*کرم را با نوک انگشت به پوستتان بزنید

بجای اینکه انگشتتان را در قوطی کرم فرو کنید و به پوستتان بمالید، کرم را بصورت نقاطی کوچک در سراسر صورتتان بگذارید. آنگاه به آرامی پوستتان را ماساژ دهید و کرم را در سطح پوست پخش کنید. بدین ترتیب خواهید توانست کرم را به هر بخشی از صورتتان بمالید.