اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

روش بسیار عجیب برای تبرئه شدن از جرم (عکس)

روش بسیار عجیب برای تبرئه شدن از جرم (عکس)

به گزارش ایران ناز به نقل از اسوشیتد پرس، “برایان سانتانا” پس از آنکه  به همکاری در”والت دیزنی” دعوت شد، در یک پروژه کاری در اورلندو شهری در شهرستان اورنج ایالت فلوریدا یکی از کارمندان این شرکت را پس ازتعرض وحشیانه با ضربات چاقو به قتل رساند .

بنا بر این گزارش  “شلبی فیزو”  23 ساله با ضربات چاقو توسط “برایان سانتا” که در گذشته  راننده تحویل پیتزا بود پس از دعوت به کار شدن در شرکت “والت دیزنی” در منزل مسکونی “شلبی” در اورلندو شهری در شهرستان اورنج ایالت فلوریدا ، وی را پس از تعرض وحشیانه با ضربات چاقو به قتل رساند .

روش بسیار عجیب برای تبرئه شدن از جرم (عکس)

 

روش بسیار عجیب برای تبرئه شدن از جرم (عکس)

“برایان سانتا” به همراه “جان هرمنس” به منظور انجام یک پروژه کاری در منزل مسکونی “شلبی فیزو” اورلندو هم اتاق شدند.

 در روز حادثه پس از مطرح شدن پرداخت سهم اجاره اتاق به مبلغ 400 دلار منجر به خشم “سانتا” و حمله ور شدن به دو هم اتاقی اش شد.

“سانتا” در ابتدا پس از مسلح شدن به سلاح سرد به قصد کشتن “هرمنس” به سمت وی حمله ور شد  که “جان هرمنس” برای دفاع از جان خود با اسپری فلفل و پاشیدن آن به صورت “سانتا” موفق به فرار شد .

قاتل بی رحم پس از بستن کمربند خود به دور گردن “شلبی” وی را وحشیانه مورد ضرب و شتم وحشیانه و تعرض جنسی قرار داد.

روش بسیار عجیب برای تبرئه شدن از جرم (عکس)

 

روش بسیار عجیب برای تبرئه شدن از جرم (عکس)

سر و صدای سگ خانگی “شلبی” نتوانست جان صاحب خود را نجات دهد و در نهایت “سانتا” برای ساکت کردن سگ راهی جز کشتن او نیافت.

“سانتا” پس از انجام اعمال ننگین خود بدن نیمه جان “شلبی ” را با ضربات چاقو تکه تکه کرد و قبل از اقدام به فرار توسط پلیس دستگیر شد.

پس از حضور پلیس که توسط تنها شاهد این حادثه “جان هرمنس” مطلع شده بودند در صحنه جرم با نوشته ای بر روی دیوار مبنی بر “از آنچه انجام داده ام شرمسار نیستم” متحیر شدند.

بنا بر اعتقاد پلیس پس از بررسی، شواهد و مدارک اولیه اوضاع آشفته و جسد غرق در خون و مثله شده  “شلبی” حاکی از درگیری فیزیکی به مدت طولانی میان قاتل و مقتول بود.

“چارلی مورفی” معاون پلیس اورنج کانتی کلانتر نیز در گزارش خود پس از دیدن جسد درصحنه جرم به خبرگزاری ها گفت:  توصیف آنچه در صحنه قتل دیدم بسار وحشتناک و همانند حمله خرس به بدن قربانی است که امروز در بسیاری از فیلم ها که توسط جلوه های ویژه خلق می شوند است.

“برایان سانتانا” پس از دستگیر شدن به آنچه انجام داده بود اعتراف کرد اما حضور وکیل مدافع وی و مطرح کردن بیماری سابق وی روند تشکیل جلسه دادگاه را به منظور بررسی پرونده پزشکی “سانتا” به تعویق انداخت.

روش بسیار عجیب برای تبرئه شدن از جرم (عکس)

 

روش بسیار عجیب برای تبرئه شدن از جرم (عکس)

 

به طوریکه “برایان سانتا” پس از آنکه از روز محاکمه خود آگاه شد، روز قبل از آن بدن خود را با نجاسات خود آغشته کرد تا بدین گونه چهره مخوف خود را به عنوان یک بیمار روحی روانی نشان دهد.

پس از به تعویق افتادن اولین جلسه دادگاه توسط “برایان” به دستور قاضی در محدودیت کامل تا روز دادگاه در زندان  بسر میبرد.

همچنین در بازجویی های  انجام شده “سانتا” هر بار هویت خود را انکار می‌کرد و خود را با نام های مختلف معرفی میکرد که پیدا کردن اسناد و مدارک  مربوطه هویت وی را مبنی بر “برایان سانتا” برای پلیس محرز کرد.
 
همچنین وی در اعتراف های قبلی خود نوشته بر روی دیوار را انکار میکرد که پس از اعتراف نزد پلیس گفته بود که با خون سگ “شلبی” جمله “از آنچه انجام دادم شرمسار نیستم” را بر روی دیوار اتاق مقتول نوشته است که پس از انجام آزمایش   DNA ادعای وی رد و وجود خون “شلبی “بر روی دیوار ثابت گردید.

با وجود تلاش های شبانه روزی وکیل مدافع “برایان” به منظور تبرئه وی از حکم اعدام یا حبس ابد پرونده وی شامل مدارک و شواهدی غیر قابل انکار است که تلاش وکیل مدافع را با شکست روبه رو کرده است.

روز سه شنبه هفته آینده روز برگذاری اولین جلسه دادگاه  “برایان سانتا” به اتهام تجاوز به عنف و قتل عمد برگزار میشود.