وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

فوتبالیست های ایران طرفدار کدام خواننده ها هستند؟

فوتبالیست های ایران طرفدار کدام خواننده ها هستند؟
محمد مایلی‌كهن دوشنبه مهمان تلفنی برنامه نود بود و در میان صحبت‌هایش ناگهان فردوسی‌پور، مردم، ضرغامی، آقای اقبالی و محسن حاجیلو را غافلگیر كرد و گفت: «من هیچ وقت نگفتم بنده خوبی هستم. قبل از انقلاب به آقای «دال» علاقه‌مند بودم.
 البته انتقادهایی هم به ایشون دارم ولی آهنگ‌هاشون رو هم گوش می‌دم.» البته مایلی‌كهن در برنامه زنده نگفتند آقای «دال» و اسم كامل خواننده لس‌آنجلسی را به زبان آوردند، ولی از آنجایی‌كه ما به اندازه ایشان آزادی بیان و پس از بیان نداریم مجبور شدیم اختصارا بنویسیم. اینكه مایلی‌كهن حتی به آن آقا هم انتقاد دارد نكته جالبی است كه در دل حرف‌های او پنهان شده است.
 
ما فكر می‌كردیم غیر از دایی، رویانیان، قطبی، قلعه‌نویی و سایر مردم مقیم ایران، مایلی‌كهن به فرد دیگری انتقاد نداشته باشد. نكته عجیب دیگر این است كه مایلی‌كهن پیش‌تر اعلام كرده بود ماهواره ندارد و از خانه همسایه باز‌ی‌های اروپایی را دنبال می‌كند. با این اوصاف به نظر می‌رسد او كلا در خانه همسایه اردو زده و پای ماهواره نشسته باشد. در زیر از خواننده مورد علاقه دیگر فوتبالیست‌های جدید و سابق كشور رونمایی می‌كنیم:

هاشم بیك‌زاده:
عاشق «حسن.ش» است. مخصوصا آن آهنگش كه می‌گوید: «بازم به من می‌گی نمی‌شه باورم، اگه تو از بَری زبون زرگری، دِز‍ِ سِز‍ تَزَ دازا رَزَ  مَزَ.» البته او به آهنگ دیگر این استاد كه می‌فرماید: «یه دختر دارم شاه نداره، صورتی داره ماه نداره» هم علاقه‌مند است.

سیدجلال حسینی:
كاپیتان پرسپولیس به خاطر اینكه خیلی باغیرت است و عرق به پیراهن با او بد كاری انجام داده، آهنگ «وطنم، ای شكوه پابرجا، در دل التهاب دوران‌ها، كشور روزهای دوشواری، زخمی سربلند بحران‌ها» از سالار عقیلی را دوست دارد.

فرهاد مجیدی:
بازیكن محبوب استقلال بیشتر در كار استاد احسان پایه و علیشمس و ملانی است. آهنگ مورد علاقه او اما از این خواننده‌ها نیست و بیشتر به «این دختره اینجا نشسته گریه می‌كنه، زاری می‌كنه از برای من…» از اینجا به بعد شعر چون كمی خشن است با روحیه مجیدی سازگار نیست، او ترجیح می‌دهد برود با دخترش تیام «آلیسا، آلیسا، جینگیلی آلیسا» بازی كند.

قاسم دهنوی:
قاسم با كمی اعتماد به نفس كاذب در مراسم‌ها با آهنگ «خوشگلا باید برقصن» خودی نشان می‌دهد. بازیكن پرسپولیس نشان داده به آن خواننده لس‌آنجلسی كه این آهنگ را خوانده عشق می‌ورزد.

قلعه‌نویی:
ترانه‌سرای مورد علاقه ژنرال، لری كیوسیك است و او از میان آهنگسازان امید حاجیلی و نینو روتا را می‌پسندد. آهنگ «اسپیك سافتلی لاو» موسیقی متن فیلم سینمایی پدرخوانده است كه كیوسیك و روتا آن را به قلعه‌نویی تقدیم كرده‌اند.

علی پروین:
موسیقی بی‌كلام را بیشتر می‌پسندد و «یانتی یرسین» اسطوره اوست. شاید بهش نیاید ولی نمی‌دانید هنگام كله پاچه خوردن آهنگ‌های یرسین چقدر می‌چسبد. پروین در صورت كلام داشتن موسیقی ترجیح می‌دهد كلام جواد یساری روی آهنگ‌های یانتی باشد!