آخرین خبرها
خانه / انواع فال های گوناگون

انواع فال های گوناگون

طریقه گرفتن فال نخود ایرانی

طریقه گرفتن فال نخود ایرانی

درميان عشاير بختياري يكي از رايج ترين نوع تفال يا فال گرفتن كه معمولا افراد مسن حالا يا توسط مردان و يا زنان گرفته ميشود . علاوه بر انواع آنها توسط تسبيح فال با نخود است كه بسيار به واقعيت نزديك ميباشد و باور كنيد رد خور ندارد . براي گرفتن فال با نخود ابتدا 41 عدد نخود كه هم ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی سال 1393 هجری شمسی (سال اسب)

فال و طالع بینی سال 1393 هجری شمسی (سال اسب)

لحظه تحویل سال 1393 هجری شمسی : پنجشنبه 29 اسفند 1392 , ساعت 20:27:07 – مطابق 18 جمادی‌الاولی 1435 هجری قمری و 20 مارس 2014 میلادی نام سال : اسب چینیها معتقدند بودند در شروع سال نو ازبین تمام حیوانات تنها دوازده حیوان را برای گردش زمین انتخاب کرده است که به ترتیب ظاهر می شوند وانسانها برحسب تولد در ... بیشتر بخوانید »

شخصیت خود را از روی میوه مورد علاقه تان بشناسید

شخصیت خود را از روی میوه مورد علاقه تان بشناسید

شخصیت شناسی با میوه دقت کنید! ممکن است با انتخاب این میوه اسرار و رموز شخصیت شما به سرعت فاش شود در حقیقت این تست روانشناسی به سادگی نشان می دهد که شخصیت افراد مختلف نسبت به انتخاب میوه مورد علاقه شان چگونه است. سیب اگر سیب میوه مورد علاقه شماست فردی افراطی هستید که از روی انگیزه آنی و ... بیشتر بخوانید »

فال خود را از روی موسیقی مورد علاقه ببینید

فال خود را از روی موسیقی مورد علاقه ببینید

قبل از اینکه ادامه رو بخونی یکی از سازهای زیر رو انتخاب کن: سنتور…..گیتار….. پیانو….سه تار….ارگ….ویلون…..دف… آکاردئون…شیپور . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . سنتور: رفتار شما بسیار دلنشین است اما گاهی دیگران را از خود می رنجانید و این ... بیشتر بخوانید »

فالگیرها چگونه از گذشته و آینده ما خبر می دهند؟

فالگیرها چگونه از گذشته و آینده ما خبر می دهند؟

موجوداتی که در عالم ماده زندگی می‌کنند و با عالم غیب و مجرد بیگانه‌اند، همواره علاقه‌مند بوده‌اند که به ماورا و به عالم غیب دست پیدا کنند و از گذشته و حال و آینده ی دیگران و البته آینده ی خودشان اطلاعاتی به دست بیاورند. اصولا این که قرار است در آینده چه اتفاقاتی برای انسان بیفتد و چه شود ... بیشتر بخوانید »

بهمن ماهی ها این سنگ اضطراب را از شما دور میکند

بهمن ماهی ها این سنگ اضطراب را از شما دور میکند

متولد بهمن سنگ متولدین این ماه آماتیست است، آماتیست سنگ کریستالی بنفشی است که به اضطراب پایان می‌دهد . این سنگ ضد اضطراب و کابوس است و برای کسانی که بدخواب هستند یا مدام کابوس می‌بینند توصیه شده است. تجربه نشان داده است که افراد مضطرب وقتی آماتیست همراه خود دارند به آرامش می‌رسند. بیشتر بخوانید »

طالع خود را با توجه به گروه خونی خود بشناسید…

طالع خود را با توجه به گروه خونی خود بشناسید…

قسمتی از شخصیت شما در رگهایتان جاری شده اند،اما آیا گروهای خونی می توانند موجب تغییراتی در  خصوصیات یا عادات ما شوند؟ شاید بله…شاید هم نه…برای نزدیک شدن به پاسخ این مقاله را بخوانید.اما فراموش نکنید که اتکا به یک مقوله یا دلیل برای قضاوت در مورد اشخاص تنها نوعی ساده لوحی است. تیپ گرم O گروه خونی حدود۳۸%مردم جهان ... بیشتر بخوانید »

آموزش جامع و کامل گرفتن فال به وسیله ی تاس

آموزش جامع و کامل گرفتن فال به وسیله ی تاس

نحوه ی گرفتن فال با طاس برای انجام این فال به سه عدد طاس کوچک و همچنین صفحه ای شبیه به تصویر زیر احتیاج دارید. برای تهیه این صفحه می توانید دایره ای به قطر ۳۵ سانتی متر بر روی کاغذ رسم کرده و سپس آن را به ۱۲ قسمت مساوی تقسیم کنید.     هر كدام از این قسمت ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی سال 1391 ، سال نهنگ (سال اژدها)

فال و طالع بینی سال 1391 ، سال نهنگ (سال اژدها)

چینیها معتقدند بودند در شروع سال نو از بین تمام حیوانات تنها دوازده حیوان را برای گردش زمین انتخاب کرده است که به ترتیب ظاهر می شوند وانسانها برحسب تولد در سال مورد نظر دارای همان خصوصیات می باشند .   این حیوانات به ترتیب : موش ، گاو ، ببر ( پلنگ ) ، گربه ( خرگوش ) ، ... بیشتر بخوانید »

فال بدبختی ( طنز بسیار خواندنی و جالب )

فال بدبختی ( طنز بسیار خواندنی و جالب )

فروردین : یا روز میمیرند یا شب.                                                     اردیبهشت : نه تنها قادر به پرداخت اجاره خانه خود نمی شوند بلکه از صاحبخانه خود پول دستی هم می گیرند.                                         خرداد : کارت تلفن تغلبی نصیبشان میشود.                                         تیر : به دلیل سوراخ بودن جیبشان ۲۴۰ تومان از دست میدهند.                 مرداد : دچار یک خود درگیری عجیب می شوند.                                    شهریور : کلید های ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی سال 1390 ( سال گربه )

فال و طالع بینی سال 1390 ( سال گربه )

سال 1390 سال گربه است و در بعضی طالع بینی ها به آن سال خرگوش نیز گفته میشود. امسال به ظاهر سال آرامی است ، بهتر است از فرصت استفاده کرده و یک استراحت حسابی بکنید ؛ کتاب بخوانید و صحبت کنید و در تمام مدت کنار کانون گرم خانواده استراحت کنید تا نیروی مبارزه با حوادث و مشکلات سال ... بیشتر بخوانید »

فال بسیار جالب فلز !! شما چه فلزی هستی ؟

فال بسیار جالب فلز !! شما چه فلزی هستی ؟

متولدین فروردین : آهن فلز زندگی متولدین فروردین آهن است که 9 برابر دیگران به آنها قدرت می دهد و شانس و موفقیت آنها را در زندگی نه برابر می کند . انرژی و اشتیاق روانی انها می تواند همچون مشعل فروزانی ٬ راه را برای دستیابی به آرمان های بزرگی که در سر می پرورانند روشن نماید. آنها پیشگامانی ... بیشتر بخوانید »

فال شغل برای ماههای مختلف سال

فال شغل برای ماههای مختلف سال

آیا می دانید چه شغلی برای شما مناسب تر است و چه کارهایی را می توانید بهتر از سایرین  انجام دهید؟ در این مقاله می خواهیم ببینیم که هر کدام از متولدین ماه های مختلف، برای چه شغل هایی مناسب هستند. پس اگر دوست دارید بدانید که حرفه ی نجومی شما چیست، در این مقاله با ما همراه شوید! برج ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی چینی ۸۹ برای متولدین سال مار

فال و طالع بینی چینی ۸۹ برای متولدین سال مار

خردمند و زیبا مار یا افعی ، در اساطیر و افسانه های مردمان مغرب زمین چهره ای منفی دارد؛ اما در سال مار متولد شده اند ؛ اگر مرد باشند، جذاب ، احساساتی و شوخ طبع و اگر زن باشند، زیبا هستند و این زیبایی عامل کامیابی آنهاست. ژاپنی ها برای ابراز شگفتی و ستایش خود از زنان ، معمولا ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی هندی

فال و طالع بینی هندی

مرد متولد فروردین مریخ به آنها عضله و هیكل عالی بخشیده  و از آنجا كه به هوای آزاد علاقه زیادی دارند حتی در زمستان هم پوستشان برنزه است . موهای این مردان آتشین معمولاً روشن بور است و اگر پوستشان روشن باشد كك مك های ملیحی دارند . بزرگترین موهبتی كه مرد … ادامه مطلب   زن متولد فروردین های ... بیشتر بخوانید »

فال و طالع بینی سال 1389 (سال ببر)

فال و طالع بینی سال 1389 (سال ببر)

شما متولد چه سالی هستید؟ اسب؟ خروس؟ اژدها یا ببر؟ چقدر به طالع‌بینی و پیش‌بینی آینده اعتقا د دارید؟ تا حالا چیزی از فنگ‌شویی شنیدید؟ اصلن می‌دونید امسال چه سالیه؟ تاحالا کسی فالتونو گرفته؟ در فرهنگ چینی پیش‌بینی آینده و بررسی سرنوشت از روی گردش ستارگان و صور فلکی جایگاه مهمی دارد. تقویم قمری چینی یک چرخه ۱۲ ساله دارد ... بیشتر بخوانید »

فال عشق و ازدواج

فال عشق و ازدواج

توجه داشته باشید برای اجرای فال برنامه فلش پلیر باید روی کامپیوتر شما نصب شده باشد و درغیر این صورت میتوانید برنامه فلش پلیر را از اینجا دانلود و نصب کنید. بیشتر بخوانید »

فال عطسه در روز های هفته

فال عطسه در روز های هفته

ایران ناز شنبه ۱شنبه ۲شنبه ۳شنبه ۴شنبه ۵شنبه جمعه 7-6 روز خوب میگذرد کمی صبر کن روز بدی داری یک خیال خواب تو را می بیند نامه دریافت میکنی کمی صبر کن 8-7 مواظب کارهایت باش امروز خوشحالی همان می آید مواظب دوستانت باش درموردت کنجکاوی میکند دیدارغیر منتظره فامیل میشوید 9-8 مطمئن باش دوستت دارد دیدار زدست۱ نفر ناراحت ... بیشتر بخوانید »

فال لاک پشت

فال لاک پشت

 لطفا تا لود شدن 100% بازی شكیبا باشید. برای اجرای فال، فلش پلیر باید روی کامپیوتر شما نصب باشد و درغیر اینصورت برنامه فلش پلیر را از زیر دانلود و نصب کنید. دريافت نسخه 10 ويژه IE | دريافت نسخه 10 ويژه Firefox برای دریافت نتیجه فال روی تمام تخم ها کلیک کنید تا شکسته شوند و جواب فال را ... بیشتر بخوانید »

فال انبیاء الهی

فال انبیاء الهی

چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه برای گرفتن فال را کلیک کنید.       بیشتر بخوانید »

فال انگشت

فال انگشت

  آیا تا به حال بطور دقیق به انگشتان دستان خود نگاه کرده اید؟ تا به حال فکر کرده اید که به کدامیک علاقه بیشتری نسبت به بقیه دارید؟ با دقت نگاه کنید، سپس توضیح مربوط به آن را بخوانید انگشت شماره 1 این انگشت نماد مسایل مادی و ثروت است و کسانی که این انگشت را انتخاب میکنند، اقتصاد ... بیشتر بخوانید »

گرفتن فال با تاس

گرفتن فال با تاس

  برای انجام این فال به سه عدد طاس کوچک و همچنین صفحه ای شبیه به تصویر بغل احتیاج دارید. برای تهیه این صفحه می توانید دایره ای به قطر ۳۵ سانتی متر بر روی کاغذ رسم کرده و سپس آن را به ۱۲ قسمت مساوی تقسیم کنید.   هر كدام از این قسمت ها ( خانه ها ) به ... بیشتر بخوانید »

كف بینی و تراشیدگی

كف بینی و تراشیدگی

اگر به كف بینی علاقه داشته باشید لابد خطوط مربوط به ازدواج را هم در كف دست می شناسید. این خطوط كه در تصویر فوق به رنگ قرمز نمایش داده شده اند، خطوطی افقی هستند كه در مرز میان كف و پشت دست، بین انگشت كوچك تا خط قلب( خط مشكی ممتدی كه در پایین خطوط قرمز و موازی با ... بیشتر بخوانید »

فال پاسور یا همان ورق ( فال احساس )

فال پاسور یا همان ورق ( فال احساس )

فال احساس: فال احساس برای اطلاع از احساس شخص مقابل نسبت به شما و احساس شما نسبت به آن شخص است یه فال ساده بسیار جالب و تعجب آور ! ابتدا ورق ها را خوب بر بزنید به حالتی كه پشت ورق ها ببینید نه روی ورق را . سپس به تعداد اسم شخص مقابل بچینید . مثلا" مینا " ... بیشتر بخوانید »

فال نقطه ها

فال نقطه ها

برای دیدن فال خود کافیست اول در دل نیت کنید سپس بر روی یکی از دایره ها کلیک کنید.   پایگاه فرهنگی هنری ایران ناز بیشتر بخوانید »

فال ماهها

فال ماهها

                                                                                              فروردین                                           اردیبهشت                                                   خرداد                                                                                            تیر                                                  مرداد                                                         شهریور                                                                                    مهر                                                 آبان                                                           آذر                                                                                               دی                                                 ... بیشتر بخوانید »

فال ورزشی

فال ورزشی

فال ورزشی     آیا می دانید چه ورزش هایی برای متولدین ماه های مختلف مناسب است و متولدین ماه های مختلف از چه فعالیت های ورزشی بیشتر لذت می برند؟ برج حمل (فروردین) قوچ قوی هیکل انرژی زیادی را صرف ورزش می کند. فعالیت های ورزشی مثل دو سرعت، ایروبیک پیشرفته و تایبو برای متولدین این ماه بسیار مناسب ... بیشتر بخوانید »

فال روز عشق

فال روز عشق

فال روز عشق   فوریه چه احساسی در شما ایجاد می کند؟ شادی یا ترس؟ آیا می دانید که متولدین ماه های مختلف واکنش متفاوتی نسبت به این رویداد رمانتیک دارند و دوست دارند ولنتاین را به صورتی متفاوت جشن بگیرند؟ برج حمل (فروردین) شما بیشترین کارت ها، گل ها، و شکلات ها را هدیه می گیرید. البته فکر کنم ... بیشتر بخوانید »

فال كسب و كار

فال كسب و كار

فال كسب و كار   آیا می دانید چه شغلی برای شما مناسب تر است و چه کارهایی را می توانید بهتر از سایرین  انجام دهید؟ در این مقاله می خواهیم ببینیم که هر کدام از متولدین ماه های مختلف، برای چه شغل هایی مناسب هستند. پس اگر دوست دارید بدانید که حرفه ی نجومی شما چیست، در این مقاله ... بیشتر بخوانید »

فال فصلی

فال فصلی

فال فصلی بهار پوست افرادی که در بهار به دنیا آمده اند، دارای رنگ های طلایی است. بعضی از متولدین این فصل چهره ای عاجی رنگ همراه با لک و کک و مک دارند و بقیه دارای پوستی شفاف و گندمگون می باشند. حتی با وجود کک و مک نیز پوست چهره ی آنها شفاف و درخشان بوده و در ... بیشتر بخوانید »

فال ریاضی

فال ریاضی

فال ریاضی شاید شما هم جزو افرادى هستید كه در دوران تحصیل درس هندسه برایتان هیچ جذابیتى نداشته و احتمالاً از شنیدن نام آن بیزارید ولى چند لحظه این موضوع را فراموش كنید. بعد ساده ترین اشكال هندسى را به خاطر بیاورید؛ مربع، مستطیل، مثلث، دایره و منحنى. سپس خیلى سریع و بدون اینكه زیاد به مغزتان فشار بیاورید شكلى را ... بیشتر بخوانید »

فال نخود (بختیاری)

فال نخود (بختیاری)

فال نخود (بختیاری)   درمیان عشایر بختیاری یكی از رایج ترین نوع تفال یا فال گرفتن كه معمولا افراد مسن حالا یا توسط مردان و یا زنان گرفته میشود علاوه بر انواع آنها توسط تسبیح فال با نخود است كه بسیار به واقعیت نزدیك میباشد و باور كنید رد خور ندارد ..برای گرفتن فال با نخود ابتدا 41عدد نخود كه ... بیشتر بخوانید »

فال عاشقانه

فال عاشقانه

فال عاشقانه با بوسه   دوست دارید بدانید كه چطور احساسات گرم و سوزان معشوقه تان را ارضاء می كنید؟ فال در مورد سبك بوسیدن متولدین ماه های مختلف است. امیدواریم با خواندن این فال بتوانید با شخصیت معشوقتان بیشتر آشنا شوید و ببینید كه لبهایتان چه سرنوشت عشقی برای شما رقم می زند!  برج حمل (فروردین) بوسه های شما ... بیشتر بخوانید »

فال بوسیله رنگها و تاریخ تولد

فال بوسیله رنگها و تاریخ تولد

فال بوسیله رنگها و تاریخ تولد   یه فال جالب ! كمتر آدمی به فال و طالع بینی اعتقاد راسخ داره ، اما خوندن این جور فال ها خالی از لطف نیست ، ضمن اینكه همیشه یه مواردی هست كه یه جور فال یا طالع بینی گوشزد می كنه و با واقعیت هم سازگاره . مگه نه؟  رنگ خودتون رو ... بیشتر بخوانید »

فال بوسیله قرآن

فال بوسیله قرآن

فال بوسیله قرآن   شمر از سطر هفت از هفتمین ان عقیدترا بران ای صاحب فال ز «ب» از منعمانت ، فتح بابست ز «ث» دنیا و دین بر دست می آر ز «ح» از اقربا ، جام خوشی نوش ز « د » اصحاب دولت را خبرگوی ز« ر » نیكی بود ، شادان نشینی ز «س» بینی سعادتهای ... بیشتر بخوانید »

فال بوسیله چای

فال بوسیله چای

فال بوسیله چای فال چای كه قدمتی بیش از 3000 سال دارد یكی از روش های رایج و مورد علاقه اینده نگری است كه در حال حاضر نیز برای طالع بینی و .همچنین در محافل دوستانه به عنوان سرگرمی از ان استفاده می شود اساس این فال نیز مثل اغلب روش های دیگر طالع بینی بر این عقیده استوار است ... بیشتر بخوانید »

فال گروه خون

فال گروه خون

فال گروه خون   بخشی از شخصیت شما در رگهایتان جاریست آیا گروهای خونی می توانند باعث ایجاد یک خصوصیت یا عادت شخصی شوند؟شاید بله…شاید هم نه…برای نزدیک شدن به پاسخ این مقاله را بخوانید.اما فراموش نکنید که اتکا به یک مقوله یا دلیل برای قضاوت در مورد اشخاص تنها نوعی ساده لوحی است. حدود38%مردم جهان دارای گروه خونی +0 ... بیشتر بخوانید »

فال حروف الفبا

فال حروف الفبا

شمر از سطر هفت از هفتمین ان گشا مصحف،ورق زان هفت گردان عقیدترا بران ای صاحب فال ز هفتم سطر،حرفِ اولست قال ز «ب» از منعمانت ، فتح بابست چو فال آید « الف » خیر و صواب است ز «ث» دنیا و دین بر دست می آر چو «ت» آید ، بباید توبه زان كار ز «ح» از اقربا ... بیشتر بخوانید »

فال درختان میوه

فال درختان میوه

فال درختان میوه فروردین تا 10 فروردین – درخت زبان گنجشك ( حساسیت) سرشار از جذابیت، با نشاط و سرزنده است و دوست دارد توجه دیگران را به خود جلب كند. عاشق زندگی، فعالیت و حتی پیچیدگی ها است. مستقل، خوش سلیقه، پراحساس،یار و هم صحبتی خوب است. كسی كه تمایل به عفو و گذشت ندارد. 11 فروردین تا 20 ... بیشتر بخوانید »

فال هفته

فال هفته

فروردین ماه : بعد از مدتهای طولانی متوجه خواهید شد که کسی که مورد اعتماد شما بوده است نسبت به شما احساسی عاشقانه دارد . عجولانه قضاوت نکنید و برای قبول این احساس بزرگ سعی کنید تلاش مثبتی بکنید . موقعیت مالی ممکن است تغییر بخصوصی نداشته باشد ولی نگرانی نیز ایجاد نخواهد نمود . موقعیت سفری چند روزه و ... بیشتر بخوانید »

Scroll To Top