عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

دختر 15 ساله و 34 مرد در یک سلول و …

مجموعه : مجله خبری روز
دختر 15 ساله و 34 مرد در یک سلول و …
مسوولان زندانی در برزیل یک دختر 15 ساله را به مدت یک ماه در کنار بیش از 20 مرد داخل سلولی حبس کردند. این دختر به دفعات از سوی هم‌سلولی‌های خود مورد تعرض قرار گرفت و حتی برای دریافت غذا مجبور بود به برقراری رابطه‌ تن دهد. یک سخنگوی مرکز دفاع از کودکان و نوجوانان برزیل در این باره گفت: وی از همان روز اول زندانی شدن در استان پارا – شمال برزیل – مورد تعرض قرار گرفت.
 
براساس این گزارش شمار مردان هم‌سلولی این دختر که ظاهرا به اتهام سرقت زندانی شده، بیش از 20 تن بود و گاهی اوقات به 34 تن نیز می‌رسید.میر کوهن، رییس کمیسیون حقوق بشر موکلان برزیل در این باره اظهار کرد: این دختر به تعداد غیرقابل شمارش مورد تعرض قرار گرفت و حتی مجبور بود در ازای غذا خوردن به این کار تن دهد.
 
انتشار اخبار مربوط به این حادثه، خشم و نفرت عمومی را در برزیل برانگیخته است؛ به ویژه آن که پیش‌تر نیز در حادثه‌ای مشابه یک زن 23 ساله به مدت یک ماه همراه با 70 مرد داخل سلول زندانی در استان پارا حبس شده بود. دختر 15 ساله که هویتش تاکنون فاش نشده، روز بیست و یکم اکتبر به جرم دزدی دستگیر و به یک بازداشتگاه پلیس محلی منتقل شد تا این که سرانجام یک فرد ناشناس، رسانه‌ها را در جریان وقایع رخ داده قرار داد.

خانم کوهن افزود: هیچ‌کس واقعا نمی‌داند که جرم این دختر چیست. وی مظنون به سرقت است، اما پلیس از جزئیات آن چیزی نمی‌گوید. هیچ‌گونه اتهام رسمی وجود ندارد. در همین حال موکلان این دختر اعلام کردند: مقامات پلیس گفته‌اند که به گمان آنها، سن مظنون بالاتر از سن قانونی بوده است.

 
آنا جولیا کارپا، استاندار پارا در واکنش به این مساله گفت: اهمیتی ندارد که سن متهم 15، 20، 50، 80 یا حتی 100 سال باشد، مهم اینست که یک زن نباید داخل سلول زندان با مردان نگهداری شود. سخنگوی مرکز دفاع از کودکان و نوجوانان نیز گفت: این دختر که خانواده بسیار فقیری دارد، بسیار سراسیمه و وحشت‌زده به نظر می‌رسد، اما می‌تواند افسران پلیسی که وی را زندانی کردند و زندانیانی که او را مورد تعرض قرار دادند، شناسایی کند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی