اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

نکاتی یرای تحت تاثیر گذاشتن همسرمان

نکاتی یرای تحت تاثیر گذاشتن همسرمان
وقتی كه  دختر منحصر به فردتان را می یابید می خواهید كه او را تحت تاثیر قرار دهید اما همواره می ترسید كه او را برنجانید . اما آقایان الان در قرن 21 به سر می بریم . اغلب آقایان این كار را كاری سخت  و دشوار می دانند اما زمانی كه دختر مورد نظرتان را یافتید با اعتماد به نفس رفتار نموده تا پاهایتان نلرزد و زبانتان بند نیاید .

راههایی وجود دارد كه می توانید همسرتان را طوری  تحت تاثیر قرار دهید كه شما را بیشتر بخواهد و به شما توجه بیشتری داشته باشد .

1. ظاهری خونسرد داشته باشید .
به هنگام مواجهه با یك خانم داشتن ظاهری آراسته  و آرام  و خونسرد بسیار مهم است زیرا كه باعث می شود در نظرش متشخص آیید .

2 . هرگز فخر فروشی نكنید .
خانم ها واقعاً از قپی آمدن  و قمپز در كردن بیزارند .  خودتان باشید یعنی كه خود را آن گونه كه هستید بنمایانید  و نهایت تلاشتان را بكنید  و از دغل بازی بپرهیزید . این نوع رفتار مطمئناً هر خانمی را تحت تاثیر قرار می دهد .

3 . به خانمها احترام بگذارید و آنها را تحسین نمایید .
همواره به خانمها احترام بگذارید و آنها را مورد تحسین قرار دهید چرا كه خانمها كسی را دوست دارند كه تحسینشان نماید و با او به مهربانی رفتار نماید .

4 .  مفید و ارزشمند حرف بزنید .
به هنگام صحبت با او از طرح مسائل بحث برانگیز و جنجالی خوداری نمایید و بی وقفه و یكریز هم حرف نزنید . در عوض در مورد مسائلی حرف بزنید كه به آنها علاقه دارد مطمئن باشید كه نظرش را جلب خواهید كرد .

5 . به علائقش علاقه داشته باشید .
به آنچه می گویند با دقت گوش كنید وبه چیزی كه علاقه دارد احترام بگذارید . به حرفهایش سریع واكنش نشان دهید  و با طرح سوالات كاری كنید كه به حرف زدنش ادامه دهد .

6 . از او تعریف نمایید .
از چشمان ، موها ، قیافه ، لباس ها  و نحوه صحبت كردنش تعریف نمایید. خانمها كسی را كه از قیافه و دیگر مشخصاتشان تعریف می كند دوست دارند . 

7 . به دوستانش احترام بگذارید .
خانمها نسبت به دوستان  و یا حتی همكاران  و همكلاسی هایشان احساس مالكیت دارند چه آنها را دوست دارید چه نه به آنها احترام بگذارید .
 
8 . مودب باشید .
همواره سعی كنید  مودبانه عمل كنید و بهترین رفتار را داشته باشید چرا كه این دو خصلت موجب آن می شود كه فرد فوق العاده ای به نظر آیید .

9 . شوخ طبع باشید .
گاهی اوقات شوخی نمایید چرا كه خانمها از آقایان شوخ طبع خوششان می آید اما تنها در مواقع لزوم حس شوخ طبعیتان گل نماید و در دیگر مواقع سعی كنید مسائل را جدی بگیرید .

10. شنونده خوبی باشید .
به هنگام ناراحتی ها شانه مطمئنی برای او باشید چرا كه دختر خانمها همیشه افرادی احساساتی  و عاطفی هستند بنابراین  گاهی با جوك هایتان او را وادار به خندیدن نمایید و همواره شنونده خوبی برایش باشید .