عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

از زبان دستیار اول پیمان ابدی بشنوید

مجموعه : گوناگون

 

از زبان دستیار اول پیمان ابدی بشنوید

دستیار اول پیمان ابدی، بدلكار ایرانی كه 17 اردیبهشت هنگام فیلمبرداری فوت كرد، به منظور پایان دادن به شایعات درباره فوت این هنرمند، جزئیات این حادثه را تشریح كرد.‌

علیرضا قره‌خانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی فارس‌ افزود: من دستیار اول پیمان ابدی و دوست نزدیك او بودم. از دوران كودكی با هم دوست بودیم و 21 سال نیر در آلمان با هم در زمینه بدلكاری فعالیت داشتیم.
وی گفت: پیمان ابدی‌ چهارشنبه 17 اردیبهشت هنگام فیلمبرداری فیلم چشم‌های نامحسوس، به كارگردانی سید‌محسن موسویان و تهیه كنندگی علی‌اصغر صدیقی فوت كرد. قرار بود در آن روز صحنه پرت شدن یك اتوبوس به دره و انفجار آن ضبط شود.
وی ادامه داد: آقای ابدی صحنه پرت شدن اتوبوس را به دقت طراحی كرده بود، حتی تپه‌ای كه جلوی دره محل پرتاب بود نیز كاملاً برداشته شده و صاف شده بود، قرار بود، آقای ابدی هنگام افتادن اتوبوس به دره از آن بیرون بپرد و 5 ثانیه بعد هنگام سقوط اتوبوس، اتوبوس در هوا آتش بگیرد.
وی گفت: تمام طراحی‌ها به درستی انجام شد و آقای ابدی خیلی راحت آماده كار شد، قرار بود اتوبوس از یك قسمت خاكی وارد دره شود و‌ آقای ابدی قبل از پرتاب شدن اتوبوس از یك طرف آن خودش را به بیرون پرت كند‌ اما درست در همین لحظه یك سنگ در زیر چرخ اتوبوس گیر كرد و اتوبوس درست به طرفی كه آقای ابدی خودش را پرتاب كرد، منحرف شد و بعد از پرت شدن آقای ابدی بر روی او افتاد.
قره‌خانی‌ افزود: من درست در كنار او و نزدیك صحنه بودم و حتی قرار بود برای آتش گرفتن بیش‌تر اتوبوس ككتل مولوتوفی را كه پیمان ساخته بود بعد از سقوط اتوبوس به درون آن پرتاپ كنم‌ اما در آن لحظه‌ دیدم كه چه اتفاقی افتاد و پیمان زیر اتوبوس ماند در همین لحظه بالای اتوبوس آتش گرفت.
وی گفت:‌ پیمان زیر اتوبوس بود و بالای اتوبوس آتش گرفته بود بنابراین پیمان دچار سوختگی نشد، البته بعد مشخص شد كه پوست قسمتی از پای پیمان از بین رفته بود كه نمی‌دانم علتش چیست شاید به علت فشار كفش بود ولی به هر حال پیمان دچار سوختگی نشد.
وی افزود: بعد از این حادثه یك جرثقیل آمد و اتوبوس را از روی پیمان برداشت و به دره انداخت اما پیمان فوت كرده بود و بدنش به علت وزن سنگین اتوبوس كاملاً كبود شده و از بین رفته بود.
دستیار اول پیمان ابدی اضافه كرد: علت این توضیحات من این است كه درباره نحوه مرگ پیمان ابدی شایعات زیادی در رسانه‌های مختلف منتشر شده است، عده‌ای گفته‌اند كه جسد پیمان پیدا نشد یا پای او قطع شده بود، كه هیچ كدام صحت ندارد، پای پیمان آسیب دیده ‌اما قطع نشده بود، جسد او هم پیدا شد و بعد از شناسایی آن توسط خانواده پیمان در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) به خاك سپرده شد.
وی ادامه داد:‌ ‌این حادثه فقط یك اتفاق بود و هیچ فردی در رخ دادن آن دخالت نداشت بنابراین هیچ پرونده‌ای هم در این زمینه تشكیل نشده است.