عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

این گیاهان دارویی را همیشه داشته باشد

این گیاهان دارویی را همیشه داشته باشد
علاوه بر استفاده از نسخه‌های گیاهی ذکر شده برای کاهش تجمع سلول‌های چربی در بدن و پیشگیری از چاقی پیشنهاد می‌کنیم این سبزی‌ها را نیز به برنامه غذایی‌تان اضافه کنید. نعناع یکی از سبزی‌هایی است که مصرف آن در میان‌وعده‌های غذایی و پیش‌غذاها می‌تواند به کاهش اشتها و پیشگیری از تجمع چربی‌ها کمک کند. چه بهتر که از این سبزی به صورت تازه استفاده کنید.

 روزی 2 لیوان آب کرفس و کیوی بنوشید و فراموش نکنید که هرگز گیاه کرفس را جایگزین آب آن نکنید زیرا کرفس بعد از آبگیری دچار تغییراتی می‌شود که راحت‌تر می‌تواند به شکستن سلول‌های چربی در بدن کمک کند.

شوید خشک شده را به ماست‌ کم‌چرب اضافه کنید و از آن در میان‌وعده‌ها یا به عنوان دسر در وعده‌های غذایی میل کنید. شوید خشک یکی از بهترین چربی‌سوزهاست.دارچین هم از جمله ادویه‌هایی است که به دلیل طبع گرمی که دارد می‌تواند تاثیر مستقیم بر افزایش سرعت سوخت و ساز بدن بگذارد.

اضافه کردن یک تا 2 دانه هل به چای روزانه می‌تواند به کاهش تجمع چربی‌ها و افزایش سرعت شکسته‌شدن سلول‌های آنها کمک کند.گنجاندن رازیانه در برنامه و رژیم غذایی نیز می‌تواند به کاهش وزن شما کمک کند. در شرایطی که اضافه وزن فرد به آب میان‌بافتی او باز می‌گردد مصرف رازیانه که گیاهی ادرارآور است، می‌تواند به کاهش وزن کمک کند این را نیز میبنید.