اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

4 نکته ی مهم در زندگی

مجموعه : سبک زندگی
4 نکته ی مهم در زندگی
صادق باشید خیلی مهم است

به محض این‌که حقیقت را پذیرفتید، لازم است با همسر جدید و دوستان قدیم خود صادق باشید. بگذارید بدانند تا چه اندازه حد دوستی‌تان را حفظ می‌کنید. اگر کسی هیچ‌گاه در حلقه دوستان نزدیکتان نبوده، شاید وقتش رسیده ارتباط‌تان را با او قطع کنید. اگر با کسی رابطه نزدیک و صمیمی داشته‌اید، بهتر است رابطه‌تان را کنترل کنید. بگذارید دوستان‌تان بدانند برنامه‌تان چگونه است و چه زمان در دسترس هستید و چه زمان نیستید. به آنها بفهمانید هنوز هم برای شما مهم هستند و اولویت دارند، اما همسر جدیدتان در صدر اولویت‌ها قرار دارد!

به یاد داشته باشید نظر شما نیز اهمیت دارد


اغلب اوقات زوج‌های جوان، بین دوستان قدیمی و نامزد جدید خود گیر می‌کنند. راه نجات این است که هرازگاهی بنشینید و تصمیم بگیرید چه می‌خواهید. این تصمیم با شماست که بیشتر با دوستان خود باشید یا همسرتان. پس هرازگاهی با خود خلوت کنید و تصمیم بگیرید چه می‌خواهید. آنگاه تصمیم را عملی کنید.

با همسرتان  به توافق برسید


بهتر است بعد از ازدواج رابطه خود را با دوستان قدیمتان حفظ کنید. با آنها به دوره های دوستانه بروید. ساعتی از روز را به خودتان اختصاص دهید و کارهایی را بکنید که دوست دارید مثلا کتاب بخوانید، نقاشی کنید، به کلاس ورزش بروید و… بگذارید که همسر شما بداند که این ساعت متعلق به خود شما است و مزاحمتان نشوند البته باید حد و حدود این مساله با توجه به روحیات همسرتان تنظیم کنید تا هم او را راضی نگه دارید و هم خودتان به خواسته تان برسید
.
 
دوستان مجردتان نیز که با شما در ارتباط هستند نقش مهمی دارند و اگر شما دوستان خوب و موجهی در دوران مجردی دارید دوستی با آنها را در اولویت قرار دهید. این مدت کوتاه در طول هفته به شما اجازه می دهد که به دور از مشکلات و دل مشغولی های جمعی به خودتان فکر کنید و در نهایت با روحیه ای شادتر به جمع خانواده بازگردید.

بپذیرید ساعاتی از روز اختصاص به همسرتان دارد


شما بعد از ازدواجتان هم باید ساعاتی را به خودتان اختصاص دهید.البته فراموش نکنید اولویت با خانواده است. باید برای همسر خویش هم چنین حقی را قائل شوید و اجازه دهید که او هم ساعتی از روز را به خودش اختصاص دهد. با دوره های دوستانه او مخالفت نکنید.
 
اگر همسرتان می خواهد با دوستانش باشد به این معنا نیست که با شما به او خوش نمی گذرد. دوربودن شما از گاهی اصلا بد نیست. بلکه باعث می شود بیشتر قدر یکدیگر را بدانید (به این جمله به شکل کلیشه نگاه نکنید واقعا این اتفاق می افتد).