اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

چگونه موهای صاف را حالت دار کنیم؟

چگونه موهای صاف را حالت دار کنیم؟

موهای خود را با برس زدن یا شانه کردن مرتب کنید تا جایی که هیچ گره ای نداشته باشد. بگذارید موها حالت طبیعی خود را داشته باشند.

تصمیم بگیرید که می خواهید چه حالتی به موهایتان بدهید.
اگر می خواهید موهایتان کمی حالت و موج داشته باشند، وقتی مرطوب است آنها را پشت گردنتان جمع کنید. بگذارید در هوای آزاد خشک شود. سپس آن را دم خرگوشی ببندید. می توانید موها را به دسته های 1 تا 2 اینچی تقسیم کنید. و هر دسته را به طرف بالای سرتان بپیچانید. با استفاده از سنجاق سر یا گل سر روی سرتان محکم کنید. بعد از آن، تا زمانی که موهایتان خشک شود، روی آن را با یک روسری ببندید.

 

برای اینکه موهایتان بیشتر حالت و موج داشته باشد، به طور معمول موهایتان را با شامپو بشویید و نرم کننده بزنید. موها را با حوله خشک کنید. سپس با کمی موس یا ژل به موهایتان حالت دهید و آنها را دورتان بریزید. با یک دست موها را خشک کنید و با دست دیگر آنها را فشار دهید. وقتی موهایتان کاملاً خشک شد، می توانید آن را به حالت معمول خود برگردانید.

 

برای اینکه موهایتان را فر کنید، از دستگاه فر مو استفاده کنید. اگر می خواهید حلقه های فر از هم جدا باشند، آنها را با یک شانه دندانه درشت، شانه کنید. اگر دستگاه فر مو ندارید می توانید از نوار های پارچه ای برای فر کردن موهایتان استفاده کنید.
برای نتیجه بهتر، از یک اتوی مجعد کننده بر روی موهای خشک تان استفاده کنید. برای اینکه موهایتان را به همان حالت نگه دارید، از اسپری مو استفاده کنید.در صورت نیاز موهایتان را با یک شانه دندانه درشت، شانه کنید.

 

نکات و هشدارها
اگر در شروع کار دیدید موهایتان خیس است، قبل از فر کردن آن را به طور کامل خشک کنید.
به یاد داشته باشید که از اسپری مو استفاده کنید.
مطمئن شوید که موهایتان چرب نیست.