وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

عجیب و غریب ترین تورهای گردشگری سراسر جهان

عجیب و غریب ترین تورهای گردشگری سراسر جهان
سفر همواره یکی از تفریحات آدم ها به حساب می آید. اما این سفر گاهی با خطر، گاهی با لذت و گاهی با حیرت همراه است. برخی جاهای دیدنی آنقدر عجیب و جالبند که به یکبار دیدنشان می ارزد، می خواهیم شما را با برخی از این تورهای گرانقیمتی آشنا کنیم که می توانید با آنها به این اماکن دیدنی بروید…
 
عجیب و غریب ترین تورهای گردشگری سراسر جهان

تعطیلات در ماه
ماجراجویی فضایی این شانس را به شما می دهد تا به یک ماموریت بروید. اما این ماموریت نه کاری ست نه زمینی بلکه سفری است تفریحی به ماه. در طول این سفر فضایی یک هفته ای که با سرعت باورنکردنی ۱۷۰۰۰ مایل انجام می شود و فاصله ی افراد با زمین به ۲۵۰ هزار مایل می رسد، می توانید ستارگانی را ببینید که خیلی دورتر از ماه هستند. داوطلبان رفتن به این سفر فضایی باید ۴ ماه زیر نظر فضانوردان مرکز آموزش کیهان نوردی یوری گاگارین در روسیه آموزش ببینند. اگر خواهان رفتن به چنین سفری باشید باید ۱۰۰ میلیون دلار کنار بگذارید تا دو صندلی به شما بدهند.
 
عجیب و غریب ترین تورهای گردشگری سراسر جهان

تعطیلات یک میلیون دلاری
آنهایی که به پرخرج ترین تعطیلات می روند، به این موضوع می نازند. امیرنشین امارات که مقر کاخ آن در ابوظبی است، یک بسته ی یک میلیون دلاری را برای رفتن به تعطیلات معرفی کرده که صفرهایش نشان می دهد ” فقط برای ثروتمندان” است.
 
این بسته ی مسافرتی گذشته از پرواز با هواپیمای فرست کلاس و هفت شب اقامت در یک سوئیت بزرگ کاخ تسهیلات دیگری نیز دارد: یک خودروی می باخ با راننده که در طول اقامت در خدمت شما خواهد بود. آبگرم روزانه با خاصیت درمانی سفر یک روزه به ایران با جت اختصاصی، جایی که می توانید دست به آفرینش یکی از منحصربفردترین و به نام ترین صنایع دستی این کشور یعنی فرش ایرانی بزنید.
 
سفر یک روزه به بحرین با جت اختصاصی و ” تجربه ی دریای ژرف مروارید “، با مجموعه ای از مروارید هایی که با دست طراحی شده اند. امارات امیدوار است که این کار را در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت کند. اما آنچه مسلم است اینکه هتل های پیشرو و برجسته جهان جذابیت خاصی برای ثروتمندان و متمولان دارد. این سفر یک میلیون دلاری که یادآور دور دنیا در ۸۰ روز فیلاس فوگ فرانسوی است، به مسافران خوشبخت این سفر این امکان را می دهد که تجربه ی دور دنیا در ۸۰ روز قرن نوزدهم را با راحتی و آسایش قرن بیست و یکم تکرار کنند.
 
عجیب و غریب ترین تورهای گردشگری سراسر جهان

گذراندن تعطیلات با دلفین ها
شنا کردن در کنار دلفین. بهتر از این نمی شود! می توانید دست و پا زدن های دلفین را تماشا کنید و اگر شجاعت لازم را داشته باشید، حتی می توانید در این آب شیرجه بزنید. اگر کاری به کارشان نداشته باشید، مسلما آنها هم شما را گاز نخوهند گرفت.
 
عجیب و غریب ترین تورهای گردشگری سراسر جهان

تعطیلات در سرزمین آدم کوچولوها
پیشنهاد ما به شما این است که دیدن شهری که آدم هایش مثل همه جا نیستند را از دست ندهید؛ شهر آدم کوچولوها. قاره ی آسیا با ۷۷ میلیون و ۶۰۰ هزار بازدید کننده که به دیدن ۱۵ بوستان از بهترین بوستان های این قاره می روند، از این نظر عملکردی رو به رشد در این عرصه از رقابت تجاری دارد. یکی از بزرگترین مناطقی که در سال ۲۰۰۹ افتتاح شد و بسیار هم تاثیرگذار بود، آغاز به کار امپراطوری کوتوله ها است.
 
این پارک در بالای تپه ای در جنوب چین قرار دارد و بلندای قامت ساکنانش از چهار پا تجاوز نمی کند. این پارک همچنین توانست با به خدمت گرفتن بسیاری از کسانی که با بزرگترین چالش ها روبرو بوده اند، پوشش رسانه ای وسیعی را برای خود داشته باشد. کوتوله های چینی همواره از این پارک سپاسگزار هستند، چراکه توانسته برای آنها کار دست و پا کند، از سرایدار گرفته تا ملکه تاج به سر.
 
عجیب و غریب ترین تورهای گردشگری سراسر جهان

سفری کوتاه به افغانستان
اگرچه افغانستان در نگاه اول کشوری ناامن برای گردشگران به نظر می آید، خیلی ها آرزو دارند تا از افغانستان در آینده ای نزدیک دیدن کنند. نگاهی به برخی از اماکن برجسته ی این کشور شما را وادار می کند تا تصمیم به سفر به این کشور بگیرید. شهر فریادها( دره ای مشرف به بامیان)، مناره غزنین و مسجد کبود تنها بخشی از جاذبه های دیدنی این کشور هستند. دریاچه های حیرت انگیز، شهرهای مخروبه ی باستانی و مناظر مهیج شما را وادار می کند تا درباره این کشور جنگ زده و چاک چاک اما همچنان تماشایی و دیدنی طور دیگری فکر کنید.
 
عجیب و غریب ترین تورهای گردشگری سراسر جهان

تور اشباح
درست است که جشن هالووین جن ها و ارواح را میهمان شما می کند، اما آیا می دانید که می توانید در تمام طول سال تورهای مسافرتی را تجربه کنید که جن و روح هم داشته باشد؟ مسئولان شهر فلوریدای آمریکا تورها و سفرهای تفریحی را برنامه ریزی کرده اند که می تواند آخر هفته یا سفر روزانه ی خاطره انگیزی برای شما باشد. این تورهای اشباح به همان اندازه که آموزنده است، به شما در کشف پدیده های نامکشوف علمی کمک می کند.
 
عجیب و غریب ترین تورهای گردشگری سراسر جهان

تعطیلات زیرآب
درباره ی سفری فوق العاده صحبت می کنیم! یک ماجراجوی استرالیایی دو هفته زیر آب زندگی کرد، برای تولید برق دوچرخه سواری کرد و از جلبک نیز برای تولید اکسیژن استفاده کرد. هدف این ماجراجوی ۲۹ ساله که دست به این کار پر تشویش و ترسناکی زد، این بود که چراغی را به روی چالش های روانشناختی و عملی زندگی در محیطی بیگانه روشن کند. خانه ی موقت او ،جعبه ای به طول ۱۰ فوت، به عنوان اولین زیستگاه خودکفا و خوداستوار شناخته شد. او زندگی در چنین شرایطی را به خانه ای گرم ترجیح داد.