اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

تلفن همرا مچی ال جی به بازار می آید

شرکت کره ای " ال جی الکترونیک" تلفن همراه مچی جدید با قابلیت های متفاوت و جالب با نام LG Touch Watch Phone به بازار عرضه می کند. 
به نقل از " وینیپیجز سان" ، این تلفن همراه جالب توسط بخش کانادایی شرکت ال جی به بازار عرضه می شود.تلفن همراه یاد شده دارای قابلیت ها  ، کارکردها و سیستم های گوناگون از جمله قابلیت پخش موسیقی و قابلیت های ویدیویی  برای مکالمه چهره به چهره است.

" فرانک لی " مدیر روابط عمومی ال جی الکترونیک کانادا گفت: تلفن همراه مچی نسل سومی ال جی Touch Watch Phone قراراست در ماه جولای در انگلیس عرضه شود و ال جی الکترونیک کانادا امیدواراست این وسیله را در اواخر سال جاری میلادی و یا اول سال 2010 میلادی درکانادا عرضه کند.
ساعت مچی ( تلفن همراه) حدود 4/1 سانتیمتر ضخامت ، 6/3 سانتیمتر صفحه نمایش لمسی ، صفحه نمایش دهنده ساعت / وقت با سیستم های سنتی و دیجیتال است که این نمایشگر های ساعت با سه کلید  و یا ارتباط سرانگشت با صفحه نمایش لمسی قابل دسترسی و تنظیم هستند.
این ساعت  قابلیت استفاده از بلوتوث هدست را نیز برای کاربر فراهم می کند و کاربر می تواند با از طریق سیستم صوتی شماره گیری کند و با دوربین آن نیز تصویر و عکس تهیه وثبت کند.
جزییات بیشتر درباره این تلفن همراه از جمله قیمت فروش ،  اعلام نشده است