وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

تلفن همرا مچی ال جی به بازار می آید

شرکت کره ای " ال جی الکترونیک" تلفن همراه مچی جدید با قابلیت های متفاوت و جالب با نام LG Touch Watch Phone به بازار عرضه می کند. 
به نقل از " وینیپیجز سان" ، این تلفن همراه جالب توسط بخش کانادایی شرکت ال جی به بازار عرضه می شود.تلفن همراه یاد شده دارای قابلیت ها  ، کارکردها و سیستم های گوناگون از جمله قابلیت پخش موسیقی و قابلیت های ویدیویی  برای مکالمه چهره به چهره است.

" فرانک لی " مدیر روابط عمومی ال جی الکترونیک کانادا گفت: تلفن همراه مچی نسل سومی ال جی Touch Watch Phone قراراست در ماه جولای در انگلیس عرضه شود و ال جی الکترونیک کانادا امیدواراست این وسیله را در اواخر سال جاری میلادی و یا اول سال 2010 میلادی درکانادا عرضه کند.
ساعت مچی ( تلفن همراه) حدود 4/1 سانتیمتر ضخامت ، 6/3 سانتیمتر صفحه نمایش لمسی ، صفحه نمایش دهنده ساعت / وقت با سیستم های سنتی و دیجیتال است که این نمایشگر های ساعت با سه کلید  و یا ارتباط سرانگشت با صفحه نمایش لمسی قابل دسترسی و تنظیم هستند.
این ساعت  قابلیت استفاده از بلوتوث هدست را نیز برای کاربر فراهم می کند و کاربر می تواند با از طریق سیستم صوتی شماره گیری کند و با دوربین آن نیز تصویر و عکس تهیه وثبت کند.
جزییات بیشتر درباره این تلفن همراه از جمله قیمت فروش ،  اعلام نشده است