وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

Bing مایکروسافت در اختیار دارندگان تلفن‌های همراه

هم‌اکنون مدت کوتاهی از زمان تولد موتور جست‌وجوی اینترنتی جدید مایکروسافت موسوم به Bing می‌گذرد و غول نرم‌افزاری جهان در تلاش است تا قابلیت‌های این جست‌وجوگر را با تبلیغات گسترده، به کاربران جهانی معرفی کند. اگرچه بیشتر اقدامات مایکروسافت در خصوص این جست‌وجوگر اینترنتی مربوط به رایانه‌های شخصی بوده است، اما برخی اخبار رسیده نشان می‌دهد که این شرکت نرم‌افزاری قصد ارایه نسخه موبایلی این جست‌وجوگر را هم دارد.
طبق خبرهای منتشر شده، مایکروسافت به تازگی قرارداد 5 ساله‌ای را با شرکت مخابراتی Verizon Wireless به امضا رسانده و در حال عرضه نسخه موبایلی Bing به مشترکان شرکت Verizon است.
قرارداد مشترک بین این دو شرکت به منظور ارایه خدمات جست‌وجو و تبلیغات اینترنتی در تلفن‌های همراه است و شرکت مایکروسافت تلاش می‌کند که در کنار این سرویس‌ها، استفاده از جست‌وجوگر Bing را نیز گسترش دهد.

در حالی که دو شرکت گوگل و یاهو بازار جست‌وجوهای اینترنتی تلفن‌های همراه در آمریکا را تحت پوشش خود قرار داده‌اند، مشترکان شبکه مخابراتی Verizon می‌توانند از طریق پرتال این شرکت مخابراتی به جست‌وجوگر Bing دسترسی داشته باشند.

گفته می‌شود که استفاده از Bing به عنوان جست‌وجوگر پیش‌فرض در مرورگرهای اینترنتی جدید نظیر Opera از جمله راه‌هایی محسوب می‌شود که مایکروسافت برای گسترش این سایت اینترنتی در نظر دارد از آن استفاده کند.

مایکروسافت همچنین توضیح داده است که جست‌وجوگر Bing تا پایان سال جاری میلادی به عنوان موتورجست‌وجوی اینترنتی پیش‌فرض روی بسیاری از گوشی‌های تحت پوشش Verizon عرضه خواهد شد. به گفته خبرگزاری بلومبرگ، "چارلز جانسون"(Charles Johnson) مدیر مرکز رسانه‌‌ تلفن‌همراه در مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که در 20 روز نخست عرضه Bing روی شبکه مخابراتی Verizon، بیش از 19 میلیون بار به این جست‌وجوگر اینترنتی مراجعه شده است.پایگاه فرهنگی تفریحی ایران ناز