اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

رژیم غذایی مخصوص ترمیم موهای خشک و شکننده

رژیم غذایی مخصوص ترمیم موهای خشک و شکننده

اگر شما موهایی خشك و سست و شكننده دارید و داشتن این موها شما را آزار می دهد توصیه می كنیم از این رژیم غذایی مخصوص استفاده كنید…

اگر شما موهایی خشك و سست و شكننده دارید و داشتن این موها شما را آزار می دهد توصیه می كنیم از این رژیم غذایی مخصوص استفاده كنید. جالب است بدانید اگر شما تغذیه مناسبی نداشته باشید هیچ شامپوی تقویت كننده و احیا كننده ای در دنیا وجود ندارد كه بتواند به شما موهایی سالم و زیبا بدهد ،موهای شما هم مانند بدنتان احتیاج به یك رژیم غذایی متعادل و بالانس شده و مغذی دارد تا سالم بماند.

به همین دلیل رژیم غذایی ما شامل مجموعه ای از میوه ها و سبزیجات بخاطر ویتامین ها و آنتی اكسیدان ها، غلات بخاطر مواد معدنی، دانه ها و خشكبار بخاطر مواد معدنی و ویتامین ها و پروتئین كم چربی به خاطر آهن می باشد.

یك صبحانه مقوی غلات به بدن شما كمك خواهد كرد تا همه مواد خوبی را كه نیاز دارید بخوبی بدست آورید.
آب نه تنها به بدن آبرسانی می كند، بلكه باعث می شود موهایتان براق و ابریشمی شود. این رژیم غذایی روزانه 8-10 لیوان آب و یا آب میوه دارد كه تا حداكثر میزان آبرسانی به بدن را انجام دهد.
فیبر
موجود در میوه ها، سبزیجات، غلات و حبوبات برای سلامت بدن و موهای شما مفید است. این مواد غذایی مقدار زیادی فیبر در خود دارد كه در هر وعده غذایی به بدن شما می رساند. محصولات سویا حاوی فیتواستروژن ها، استروژن های گیاهی، میباشند كه به سلامتی شما نیز كمك می كند.
این رژیم غذایی دارای یك نوع شیر جانشین می باشد كه از آرد سویا و آب درست شده و به عنوان نوشیدنی استفاده می شود و دانه های سویا به عنوان یك وعده غذایی مختصر و كوچك در نظر گرفته می شود. این رژیم غذایی تقویت كننده و افزایش دهنده موی سر را امتحان كنید:

صبحانه: 

انتخاب اول : غلات به همراه سرشیر و شاه توت و آب پرتقال

انتخاب دوم : غلات به همراه شیرسویای كم چرب و توت فرنگی و آب گریپ فروت

انتخاب سوم : سبوس غلات با سرشیر و مخلوط توتها و آب پرتقال 

ناهار

انتخاب اول : ساندویچ بوقلمون با نان و كاهو و گوجه فرنگی، سالاد به همراه فلفل سبز و قرمز و گوجه فرنگی، شیر سویا

انتخاب دوم : سوپ نخود، نان گندم سیاه، كلم بروكلی و هویج، شلیل و سرشیر 

انتخاب سوم : پیتزای سبزیجات، سالاد، كلم بروكلی، فلفل های سبز و قرمز و ماهی تن، كیوی، سرشیر

شام 

انتخاب اول : سیب زمینی شیرین له شده، لوبیای سبز بخار پز شده، مخلوط توتها به همراه عسل یا شیره درخت افرا، شیر سویای كم چربی.

انتخاب دوم : برنج قهوه ای، مخلوط پرتقال و گریپ فروت ، شیر سویای كم چربی.

انتخاب سوم : كلم دكمه ای، سالاد با چاشنی مركبات، سیب زمینی پخته شده باخامه كم چرب ترش. نان كره ای ترد، شیر سویای كم چرب، گوشت بدون استخوان گردن گوسفند.

خوراك مختصر : این غذا سطح انرژی شما را هنگامیكه موهای شما نیاز به مواد غذایی و كسب انرژی دارند بالا می برد. حتما روزانه در یك وعده غذایی مختصر خود از خشكبار و در وعده دیگر از سویا استفاده كنید.